1. 1.
  osmanlı her ne kadar ecdadımız olsa da hiç bir müslümanın göz ardı edemeyeceği gerçektir.

  osmanlı'nın kurucusu osman gazi hangi dili konuşuyordu ?
  peki ya osman gazi'nin babası ertuğrul gazi hangi dili konuşuyordu ?

  osmanlıca konuşmadıkları kesin. ecdadımız bizlere doğrudan arapça öğretemeyeceği için geçiş dili olarak osmanlıcayı uydurmuşlardı. bizler osmanlıcaya alışıp cennet dili olan arapçaya geçiş sürecimizi tamamlamak üzereyken çıkan savaşlar sonucu yarım kalmıştır. tüm bunlar yetmezmiş gibi harf devrimiyle de cennet dili olan arapçamızdan uzaklaştırılıp yerine türkçe diye kıymeti kendinden menkul bir dil getirilerek yüz yıllardır her sene sürre alaylarıyla yemeyip içmeyip yardım gönderdiğimiz kavmi necip evladıyla aramızdaki bağlar koparılmıştır.

  ülkemizde günümüzde hemen hemen 4 milyon suriyeli kavmi necip evladı bulunmaktadır. bizler bir geçiş dili daha olan osmanlıcayla vakit harcamak yerine her bir aile evine bir kavmi necip evladı alıp cennet dilini öğrenmelidir. böylelikle ortalama 20 30 sene gibi bir süre zarfında hepimiz cennet dili olan arapçayı öğrenmiş ve kıymeti kendinden menkul türkçe denen dil'den ve harf devriminden kurtulmuş olacağız.

  bir diğer konuysa sürre alaylarının yüz yıllardır her sene düzenli olarak milletin kesesinden artırdığını nasıl arabistan topraklarına götürdüyse bizlerde bunu tekrarlamalıyız. kemalistlerin bize unutturduğu bu geleneği tekrar canlandırmalıyız
  (bkz: arabistan a yardım götürelim kampanyası)
  -2 ... kulampara kazim
 2. 2.
  arapın cennetine inanıp uçmağa inanmayan tipik çomar iddiasıdır. tengri yozlaşmış olan tüm türklerin cezasını verecek.
  4 -2 ... eddie gluskin
 3. 3.
  Valla önce bi cennete gidelim de , hangi dille konusucaz onu sonra düşünürüz.
  ... hissiyatsiz