1. 1.
    çakma türkçüdür. Türk'üm demeye utanan, kendilerini doğu roma'nın devamı olarak gören, araplara ve farslara özenen, türkçeyi aşağılayan, Türkçeyi yabancı kelimelerle dolduran bir topluluğu sevip aynı zamanda türkçü olmak nasıl bir kafadır?

Şimdi atsızcı arkadaşlar gelip ağlamaya başlayacak atsız osmanlı'yı seviyordu diye. Ulan atsız dediğiniz adam daha portakalda vitaminken ziya gökalp, mehmet emin yurdakul, atatürk, yusuf akçura, mahmut esat bozkurt gibi adamlar türkçülüğün temellerini çoktan atmıştı. Atsız kim ki türkçülük onun tekelinde olacak?

Türkçülüğün kurucusu ziya gökalp bey'dir, herkes bunu bilsin. Açın okuyun bakalım türkçülüğün esasları kitabını. Bakın da görün acaba ziya gökalp sizin gibi osmanlı seviciliği yapmış mı? Yoksa osmanlıları, osmanlı zihniyetini sert bir şekilde sürekli tenkit mi etmiş?
    3 -10 ... has kemalist
  2. 2.
    kulu da sever yaratandan ötürü kesin.
    -1 ... uzay muhtari
  3. 3.
    Kıt bilgileriyle gelip ahkam kesen kekolar burada hep oldu bu arkadaş onlardan biri. Daha önceleri niki başka birşeydi şimdi hatırlamıyorum.

Bana ziya gökalp öğretme aşamasına yıllar sonra gelen bu arkadaşa tavsiyem adını sadece internetten duyduğu ve bilgisi wikipedia aşamasında kalan ziya gökalp i okuması. Gökalp atsız dan daha islamcı daha osmanlıcıdır çünkü.

Hediye göndereyim mi sana yavrum?

osmanlı yı seven türkçü
    -1 ... kurtcebe noyan
  4. 4.
    Medeniyetin sadece türkleşmekle olamayacağını aynı zamanda islamlaşmanın lüzumunu anlatan bu kitabı yollarım sana. Senin gibi çoluk çocuğa çok kitap hediye ettim sana da ederim. Yeterki oku sallamasyon fikirlerle dolanma ortalıkta.

Ha işin "türkleşmek" kısmı başlı başına tartışılacak konudur senin söylemlerine göre ancak anlayabilecek seviyeye sahip olduğunu düşünmüyorum.

osmanlı yı seven türkçü
    -2 ... kurtcebe noyan
  5. 5.
    Osmanli türk devleti degildir türk devleti olarak kurulmus devsirmeler devletine dönüsmüstür.

Türkler 3. Sinif insan olarak görülmüstür ve devlette çürüme baslamistir.
    3 -3 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Genelini Atsızcı trollerin oluşturduğu gruptur. Marifetmiş gibi kitaplarının fotosunu paylaşmış hediye edeyim mi diyor bak bak bak hava atacak aklınca. Al ben de paylaşayım kendi kitaplarımı:
    osmanlı yı seven türkçü
    osmanlı yı seven türkçü
    osmanlı yı seven türkçü
    osmanlı yı seven türkçü
    osmanlı yı seven türkçü
    Türkçülüğün esaslarını okumuş adam kalkıp da ziya gökalp osmanlıcıydı gibi bir saçmalığı söylemez. Adamın bir sövmediği kalmış osmanlı'ya.
    1 -1 ... has kemalist
  7. 7.
    en şerefli türk ailesini seven samimi türkçüdür.
    1 -1 ... huluku tanhu
  8. 8.
    gizli gizli ahmet kaya denen balonu da dinler bunlar.
    1 ... horgeneral