1. 1.
  Bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. O yüzden birçok vatan haini kendini Osmanlı torunu olarak tanımlar.

  1- gen anne ve babadan ortak şekilde geçer.
  2- Osmanlı padişahları slav karılarla evlenmiştir.
  3- haliyle Osmanlı padişahlarının çocukları yarı Türk yarı Slav kırmadır.
  4- bu çocuklar da hep gidip Slav karılarla evlenmiştir. Onlardan doğan çocuklar 2. Nesil kırmadır.
  5- Türkle evlenen padişah sayısı zaten az olduğu için şehzadelerin geneli kırmadır. Bu da saltanatın saf Türk olmadığını gözler önüne koymaktadır.

  Yani Osmanlı torunları Türk değildir, kırmadır. işte bu yüzden 'ne mutlu türküm diyene' diyen ulu önder Atatürk'ün izindeyiz. Slav kırması değiliz, ne mutlu türküm diyene diyen Atatürk'ün evlatlarıyız.
  25 -10 ... alkolik oldum
 2. 2.
  Tebaasından farklı değildir.
  1 -2 ... gedikpasa
 3. 3.
  (bkz: kayzer-i rum)
  ... no god no master
 4. 4.
  türklerde soy anneden değil babadan geçer. doğacak çocuğun kız veya erkek olacağını erkekden elen sperm hücreleri belirler yani doğan nesil türk'tür, cinsiyeti belirleyen soyu da belirler.

  eğer ki osmanlı padişahlarının yaptıkları evlilik sonucu kırma olduğunu düşünüyor ve osmanlı soyunun türk olmadığını iddia ediyorsanız alın size civcivli bir iddia:

  mustafa kamal'in hiç çocuğu olmadığına göre cumhuriyet çocuğuyum diyenler sütçüden mi tüpçüden mi?
  4 -10 ... kifayetsiz kelimeler
 5. 5.
  nesil babadan yürür padişah annelerinin hepsi de yabancı değildir. yabancı olanlar sarayda türk-islam geleneğine göre yetiştirilirdi. ayrıca o dönemde ortada bir türk devleti yok, türklerin kurduğu çok uluslu bir osmanlı devleti var. mustafa kemal’e konu nerden gelmiş anlayamadım.
  2 -2 ... yerli ve milli
 6. 6.
  nesil babadan yürümez doğada anne /dişi hakimdir.

  erkek egemen toplum doğa kurallarının dışında yapay soy üretmiştir.
  buda insanlık tarihinin en fazla 6 bin yılına tekabül eder...(insanın doğada ki yaşamı 3 milyon yıldır sürüyor.

  osmanlı klanı (sonradan hanedan -aile) beyliğin 3 beyi sonrası anadolu'da ki türki klan ve kabileler ve gelişmiş türki kavimlerden uzak durmayı seçti.
  daha çok batıya yönelik bir tavır aldı . zaten batı'da kurulmuştu beylik .batıdan gelip klana sonrası beyliğe katılanlar ise anadolu'nun afyon/konya ötesinde ki türki birliklere uzak duruyor durulması gerektiğini söylüyorlardı. marmara-trakya balkanlara açılınca müslümanlık üst kimlik oldu ve osmanlı imparatorluğa kadar (1453-61-) doğuyu hep düşman ve tehlikeli gördü.

  sırf osmanlı klanı-ailesi değil beylik içinde ki çok erkek birey savaş ve sayın alma esiri ,yada komşuluk ilişkileri ile hep ya müslüman olmuş yada elense bile hristiyanlığı bırakmayan kadınlartla evlendiler.
  slavlık balkan bölgesinde tamamen hakim oldu türk-i ırk üzerinde .

  bu bilinçsizlikten ve çıkardan gelişen bir olay. mesela bakın romanya -ukrayna ve kırım bölgesine burada tatarlar- nogaylar var ,kendilerini korumuş ve hala bin yıl evvel ki kültür ve natural yapılarını koruyorlar. keza avrupa (polonya) ve asya(rus) steplerinde ki türlk-i topluluklar ve asya toplulukları.

  hiç biri kültürlerini ve natural yapılarını kaybetmemiş.

  anadolu'ya gelen türk-i kabileler ve kavimler kuzeydoğu iç karadeniz hariç çok baskın bir hellen -doğu roma * kültürü ile karşılaştılar ,selçuklular ve pek çok türk-i beylik bu baskıya karşı koyamadı rumlaştı, hellen kültürünün içinde eridi,balkanlara geçince de bu slavların içinde devam etti. tabi üst kimlik müslümanlık onu unutmayın.
  hem islam,hem hellen,hem doğu roma ve balkan -slav.
  asya'da ,rusya ve polonya steplerinde böyle bir baskın kültür olmadığından türk-i kültür ve doğal yapı devem etti.

  şunuda umutmayalım oğz denilen toplama kabileler -taklamakan ve ari vahalarından gelen türk-i kavimlerin en zayıfı idiler. her yönden. yinede anadolu'ya gelene kadar ve ovaya inmedikleri müddetçe türki kimlik sağlam kaldı.

  olay bu.

  esas vahimi cumhuriyetle birlikte oldu.

  osmanlı bir anlamda türk kimliğini korudu ama 1800lerin sonunda başlayan türkçü akımlar ve cumhuriyetle yeni uluıs inşa etme çabaları ''ne mutlu türk'ün diyene'' söylemi ile amnadolu'da türk-i kültür ve natural-doğal türk yapısı çöktü.

  anlaşılacağı üzere en büyük zararı osmanlı değil , türkçüler ve cumhuriyet verdi.Türklüğe.

  bakın etrafınıza anlarsınız.

  işene gelme olayından yola çıkın rezaleti göreceksiniz ...
  bir ulusu-kavmi sağlam tutmak yada bi,r ulus yaratmak kolay değil.
  3 -2 ... baris hemen simdi
 7. 7.
  Hunlardan tutun da, göktürklere kadar bütün eski türklerin, çin ve başka yakın komşulardan karı aldığından haberi olmayan mal beyanı. işin komik yanı ise, bu sığırın seceresine bi baksan ermeni, rum, yunan kaynıyodur gelmiş burda viyaklıyo amk. Hahaha. Bu veletlere laf anlatmaktan skıldım valla. Bi bitmediniz amk.
  1 ... turin
 8. 8.
  byzansin yeni yikildigi donemdeki padisahlarin anneleri helendir. osmanlidaki bir cok vilayetin valisi, ozellikle cezair-i bahri sefid ve mora, helendir. nerdeyse tum osmanli amirallari, helendir, "pargali" ibrahim, helendir. "kavalali" mehmed, helendir. devsirme sistemi de var, bir cok sirp ve bosnak, muslumanlastirilmistir. ordudaki en onemli komutanlar, slav kokenlidir. bana kalirsa mustafa kemalin osmanliyi hic sevmemesinin nedeni ise osmanlida gercek turklerin pasif kalmasidir, degerli olarak gorulmemesidir. mustafa kemal, bir intikamcidir. osmanlida ve diger imparatorluklar da, dini yaymaya calismistir, dini birligi esas alirlar. osmanli uzerinden hicbir milliyet anlayisi yurutemezsiniz.
  3 ... arxaggelou
 9. 9.
  osmanlı torunlarının türk olmadığı gerçeği
  3 -1 ... fikri firar
 10. 10.
  Çoğu kırma zaten. Türklükle alakası yok.
  1 -1 ... esrarkes