1. 0.
  (bkz: kaynak götüm)
  1 -1 ... yuzustu gomulen
 2. 1.
  acaba avrupalılar banyo yapmayı kimden öğrendi dedirtendir.
  edit: eksileyen banyo yapmayan fransız götverendir.
  1 -2 ... kurdofil
 3. 2.
  Sığır beyani.

  Dünyada hiç bir devlet yoktur ki tarihlerini anlatırken osmanlı dan bahsetmesin.
  1 -2 ... frekans
 4. 3.
  Hayatında hiç Balkanlar'da bulunmamış cahil insan söylemi. Bakın Anadolu şurada dursun.
  Hani derler ya, bu kadar Cahillik ancak okumakla olur diye, bu da tam o Hesap.
  ... cupid
 5. 4.
  Yanlış bir deyimdir ki avrupalılara türk denilince halen içlerinde bir korku vardır.

  hatta italyanlarda "annecim türkler geliyor" diye bir söz vardır.
  1 ... ayakserceparmagi
 6. 5.
  hatırlatmak isterim bu adam eski akp vekilidir. maşallah akp'den her türlü düşmanlık çıkıyor. "türk diye bir ırk yok" diyen türk düşmanları, "bakara makara" diyen din düşmanlarından sonra osmanlı düşmanı bile barınabiliyormuş bu partide.
  1 ... kayi
 7. 6.
  (bkz: küskü)
  ... ateisttanri
 8. 7.
  Avrupalılar temizlği biliyor muydu acaba? Osmanlı'yı kötülemek için uğraşan insanların uydurduğu yalanlardan biri. Kadın hakkı avrupada yokken Osmanlı'da vardı. Avrupalılar sokağa sıçarken Osmanlı halkı tuvalet kullanıyordu. Biz daha neyi kazandıralım medeniyete?
  1 ... katapult magduru
 9. 8.
  bir zamanlarda roma eski dünyada dilediği gibi at koşturmuş. krallıkları dize getirmiş. bir tarafta binlerce insanı köle etmiş. katletmiş. tecavüz etmiş. gücünün yettiği herkesi sömürmüş bir devleti hiçbir bağı olmadığı halde öve öve bitiremeyen hollywood sineması ve diğer tarafta kudretli türk devletlerinin sonuncusu, hükmettiği topraklarda barışın ve huzurun teminatı, haçlıların birleşip yıkmak için yıllarca uğraştığı osmanlı devletini yerin dibine sokmaya çalışan cebinde türk kimliği taşıyan bu soytarılar. aferin iyi yapıyorsunuz böyle. atatürk boşuna mı dedi Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır diye. onlar büyük işler yaptı yeni nesiller daha büyük işler yapmalı diyor. bizim kaz kafalar hala saçma sapan lafları dilden dile dolandırma peşinde.
  ... panzerkampfwagen