1. 1.
    zaman zaman alkol satışı yasaklansa da meyhane ürünleri ve kerhane fiyatları devletçe belirlenirdi. yani o neo osmancıkların istediği şeriat devleti yoktu ortada.
    3 -1 ... asfaloth
  2. 2.
    Kerhaneler ile meyhaneler bitişikti günahkarlar burda fişlenirdi.
    1 ... taksiciye yol soran sperm
  3. 3.
    yönetmeliği bile varmış efendim.

http://www.aktifhaber.com...di-tartismasi-131025h.htm
    ... cikita muz teoremi
  4. 4.
    iranda bile var osmanlıda niye olmasın.
    1 -1 ... vigilante8
  5. 5.
    (bkz: ayaklı meyhane)
    1 ... selia
  6. 6.
    kitap okumuştum 'osmanlıda cinsel hayat' diye işte osmanlı devletinde cinsel şeyleri anlatıyordu işte kerhaneleri kapamaya çalışmışlar adamlar çamaşırhanede yapmaya başlamışlar sonra erkeklerin çamaşırhanelere girmesi yasaklanıyor sonracığıma işte ünlü kadınları anlatıyor işte kadıköyün en ünlü pzevenkleri filan var kitapda ama telefona uygulama yüklemiştim ordan okuyordum kitabını bulabilirmiyim acaba.
    2 ... muyr
  7. 7.
    ikisi de genellikle sur diplerinde yer alırlardı.
    1 -1 ... hic et nunc
  8. 8.
    Birçok şiirde meyhane geçer. Edebiyatçılar bu meyhaneden kastın gönül olduğu yönünde karar kılsa da bu kadar sık kullanılan bir kavramın varlığından şüphe duymamak gerek. Ne diyor ahmedi , meyhane öyle kimseler yeridir ki orada riya bulunmaz. Gösteriş için ibadet etmektense meyhanede içip sızmak daha iyidir. Kerhane'de oğlancılık da vardır. Bunlara delil çok şey var. Özellikle yokmuş gibi davranmak, osmanlıyı islami algı ile ve cumhuriyet karşıtlığı ile yüceleştirmek objektif olmaz. En basitinden lale devrinin lükse düşkünlüğünü görmek yeterlidir. Padişahlar çoğu kez şeriatı kılıfına uydurmak yoluna gitmiştir.
    1 ... pesimist orlando
  9. 9.
    kerhâne, meyhâne ve oğlancılık mevzularını reşat ekrem koçu'dan öğrenebilir meraklı bünyeler.
    3 ... pastafarian angel
  10. 10.
    bütün erkekleri hadım edip, sivri cisimleri yasaklayarak sevişmenin önüne geçilebilecekken, sevişin amk demiştir. sevişme de kuru kuru gitmez tabi hafif birşeyler illa içilir.

yani günümüz pavyonlarındaki adamların kafasında fes olduğunu düşünün, aynısı.
    1 ... inmyopinion