1. 1.
  (bkz: hah bi o eksikti)
  3 -1 ... sonkabadayi
 2. 2.
  laf söyledi bal kabağa doğra doğra koy tabağa dedirten saçma düşünce.osmanlının hoşgörü politikası aynı mahallede bulunan kilise, cami ve havradan gayet iyi anlaşılmaktadır.
  ... maydanox
 3. 3.
  osmanlı'yı çok masum sananların inanamayacağı gerçektir.

  tabi, biz tarihi yine kendimizden dinliyoruz ve biliyoruz. normaldir böyle şeylere şaşırmak.
  3 -20 ... yedinci neslin ilk yazari
 4. 4.
  işte sözde soykırımları kabul eğilimi ya da taviz verir havası bu sonuçlara yol açıyor demek. bişeyler koparacağını hisseden herkes bir yerinden soykırım uyduruyor.
  dikkat ettiysen g. t demedim.
  (bkz: uludağ sözlük yazarlarının naif olması)
  3 ... pilotmont
 5. 5.
  söylenmiş bulunduğu an itibariyle bulgar başbakanı için bütün kadınların güzel olduğu sonucuna ulaşılabilecek iddiadır.*
  ... yer demir gok bakir
 6. 6.
  o az, avustralya'da yaptığımız aborjin soykırımı da unutulmamalı. çok soykıran bir milletiz canım, mütemadiyen kırıyoruz durduramıyorlar.

  hay soyunuza kıran girsin anasını satayım.
  4 ... nerde kalmistik
 7. 7.
  kesin soykırım yapmadan önce adlarını da değiştirmişizdir. la havle...
  ... endustriyel siyah
 8. 8.
  Doğrusu bulgarlar Türklere soykırım yapmıştır olan yanlış bir önermedir.
  ... prowolf
 9. 9.
  1400 lü yılların ortalarında bütün bulgaristan toprakları Türk hakimiyetine girdi. her gün bir bulgar öldürülse aile demiyorum bir adet bulgar balkan savaşlarına kadar ortada bulgar kalmazdı. ama yok amaç üzüm yemek değil ki bağcıyı dövmek.

  mantıklı olmak mı ? yok canım türklere karşı mantıklı olmasan da olur.
  5 -1 ... ehliistirahat
 10. 10.
  efendim doğu'da azerbacan ile aramızdaki küçücük devlet(!) olan ermanistan'ın, güneydoğudaki pkk adı altında; ab, amerika, silah kaçakçılığından nemalananlar, gerek içimizdeki ve yönetenler statüsünde olup rant sağlayanların, batıda; trakya'daki sınır komşumuz yunanistan'ın, yüzyıllardır bu coğrafyada kurmak istedikleri oluşumun bulgaristan'da gösterime giren son oyunudur.

  bütün komşu ülkelerin, bir şekilde türkiye'ye zarar verme istekleri bitmeyecektir. gerek pkk'nın hain saldırılarıyla, gerekse bu tür soykırım iddialarıyla psikolojik olarak bu ülkeyi bölmek isteyeceklerdir. göz göre göre buna göz yumanlar hala bu ülkeyi yönetmeye devam ettiği sürece.
  ... bosbosoturanadam