1. 1.
    muhtemelen yayın yasağı gelecek olan haber.

geçen hafta bir katliamın yaşandığı, dün de rektörünün istifa ettiği osmangazi üniversitesi ile ilgili kan donduran iddia.
    bu fetöcü ak-itlerin olduğu yerden her şey beklenir.
    fetöcüyü koruyan adamın yönettiği bir üniversitede her şey olabilir.

ve bu olay rektöre defalarca bildirilmiş.
    ama rektör bu ihbarlar karşısında kılını bile kıpırdatmamış.

buyrun;
    https://osmangaziuniversi...esi-morgunda-olulere.html
    13 -12 ... tengir budun
  2. 2.
    Çocuklara bile tecavüz edilen ülkede ölülere hayli hayli yaparlar bu kanı bozuklar. Kan donduran ifadeler;

--spoiler--

Ölmüş genç kızlara tecavüzleri, üniversite yönetimi yıllardır biliyor

Fotoğraflarını teşhir ettiğim üç kişi de ölülere tecavüzü örtbas eden namussuz şerefsiz mahlukatlardır.

En alttaki morg sorumlusu Fikret Kalaçay, ortadaki Hastane Başmüdürü Mesut Sarıbardak ve üstteki Rektör Hasan Gönen...

Allah üçünün de belasını versin.

Bunları Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığına bizzat ihbar ettiğim zaman bana hakaret davaları açtılar. iftira davası değil.

Çünkü hepsi biliyor gerçekleri anlatığımı.

Eskişehir savcılarına rüşvet yedirdiler ve benim ihbarlarımı örtbas ettirdiler.

Bu orospu çocuklarını Ağır Ceza Mahkemelerinde yargılatmak ve hapsettirmek boynumun borcu.

Bekleyip görün...

https://osmangaziuniversi...morgunda-olulere.html?m=1

--spoiler--
    8 ... gazeloglu
  3. 3.
    Ölülerden ne istediniz lan it herifler?
    4 -1 ... golgebeyi
  4. 4.
    Bu gün de ülke adına utandık çok şükür.
    7 -1 ... abaninaltindakisopa
  5. 5.
    ülkemizde nekrofilicilerin olduğunun ispatıdır.
    4 ... gethere
  6. 6.
    Yapacağınız üniversiteyi sikiyim kurcaladıkça pislik çıkıyor.
    7 ... we did it
  7. 7.
    Artik ülkede ölsek bile kurtulmus olamiyoruz.
    12 -1 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    ölüyü diriyi siktiler
    gözü bizimm göte diktiler.
    6 -2 ... hobin rood
  9. 9.
    olayda tecavüzcü olduğu iddia edilenlerden birinin facebook profilinde türk bayrağı efektli selfiesi var. mevlana'yı, şems-i tebrizi'yi falan beğenmiş. bizim ülkemizde kanı bozuk, orospu evladı, gavat soylu kim varsa kendini tertemiz göstermeye bayılıyor. peşlerini ülkemizin kara mizah malzemesi tadındaki adaleti zaten öyle ya da böyle bırakır. peki tecavüze uğramış merhumelerin hakkı bırakır mı? asla. bunların belasını allah verecek.
    11 -1 ... selfcontrol
  10. 10.
    Utandiran iddia. Yapanlari zaten anlayamiyorum, ancak buna kim neden goz yumar, bunu hic anlamiyorum. Umarim bu isin pesi birakilmaz, ve emekli olup, istifa edip bu pislikten ismini siyirabilecegini dusunen orospu cocuklari gereken cezayi alir. Zor ama, umarim alirlar cezalarini.
    1 ... peder