bugün

Oyyy corona corona nasıl da biliyor alacağı canı..
Seçim yaklaşıyor belki de bu kez apo'yu çıkartırlar trt'ye.
kırmızı bültenle aranan terörist . akp devrinde trt ye çıkartılmıştır .
sabahtan trt kurdi stüdyolarına uğradım. ama nasıl üzgünler. ağızlarını bıçak açmyor. 2 hafta yas ilan etmişler.
görsel
Coronavirüs ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Ah be dinsiz'ciğim; çızarlar vallahi. Tikat et! Saksıya fesleğen kimin geçüdüm derken; onlar silivri'ye geçürüle seni, bilemen.

Şaka bi' tarafa; böyleleri ölmez, geberirler. Korona ilk kez bir işe yaradı.
Darısı ağabeyinin ve yeğenlerinin başına.
TRT ve Ak Parti camiasına başsağlığı dilerim.
gebermiştir. vesile olan tüm koronavirüs varyantlarına teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
corona nedeniyle ölmüş.
Felç geçirmiş olan teröristtir bazı kesimlere geçmiş olsun baya üzülmüşlerdir.
bunu savunanlar var amk.
Terörist başının kardeşi.
Bebek katili Abdullah Öcalanın kardeşi ve bir numaralı akplidir.
Secimler zamanı yine trt ye konuk olacak ünlü düşünür fikirlerini dilediği gibi beyan edebilecek pek sayın kişidir.

Şimdi bi terörist devletin kanalına çıkıp dilediği gibi konuşabiliyor ve bu ifade özgürlüğü oluyor.

Lakin sosyal medyada veya sokak röportajında hükümeti eleştiren kişiler silivri ile korkutuluyor?

Hükümet yanlısı kişi hata yapınca hemen yayın yasağı getiriliyor ve bu konuda insanların fikir beyan etmesi yasaklanıyor?

Ne güzel yeni türkiye imiş lan bu.
trt ye çıkması ifade özgürlüğü olarak değerlendirilmiş.

oy almak için teröriste bile taviz veriliyor demek.
chp'nin teröristlerle iş birliği yapmasına gerekçe olarak sundukları kişi. yani diyorlar ki, "osman öcalan da trt'ye çıkmıştı..." yani? "yani biz de hainlik edebiliriz..."

olum, akp bunu bunu yaptı diye chp'nin pkk ile işbirliğine gitmesi nasıl mazur görülebilir? böyle rezalet olabilir mi ya?

kaldı ki, trt'ye çıkan osman öcalan "oyları akp'ye verin" filan da demedi. "kürtler kendi adaylarını gösterip ona oy vermeliler" dedi. bu müptezeller şimdi bu adamı bahane edip pervin buldanlı ağaç dikme etkinlikleri yapıyorlar. "lan olum bunlar terörist, türkiye cumhuriyeti'nin düşmanları, bunlarla dost olunur mu?" diyorsun, adamlar "akp de yapmıştı" diyor. ondan sonra "biz hain değiliz."
Akp nin gerçekten milliyetçi olmadığını ispatı olan şahıstır.
Civelekoğlanların, hdp-chp ilişkisini her kurduklarında adını duymaktan sıkıldıkları isim.

Hiç sıkılmasınlar netekim osman öcalan demirtaş'tan, hdp'den, pervin buldan'dan daha hardcore bir teröristtir.

Kendisi apo yakalandığında der spiegel olması lazım bir alman gastesine "abimin kılına zarar gelirse türkler rahat dolaşamaz" mealinde direkt olarak ırki tabanlı tehditler savurmuştur.

O.ö'nün seçim için devlet kanalına çıkarılması Perinçek'in apoya gül mü gelincik mi ne boksa ondan vermesinden bile daha vahimdir.

Bari susun da en azından adam izlenimi verin.
Malum parti döneminde trt'ye çıkarılıp konuşturulan, apo'nun kendisi gibi terörist kardeşi. Apo kadar o. çocuğudur. 74 askerimizin kanı ellerindedir. Türklerin bu ülkede ne kadar güçsüz düştüğünün, resmen bir kanıtıdır.

(bkz: siyasal islam ve siyasal kürtçülük)
(bkz: siyasal islam pişmanlıktır)
kendisi yakın bir zamanda cumhurbaşkanı danışmanları ile görüştükleri beyanını vermiştir.
https://youtu.be/Rg15DvTiek8
akpli bir terörist.
Belediye seçimlerinde cumhur ittifakı için devlet televizyonunda oy isteyen ve bunu yaparken de kırmızı bültenle aranan terörist. Ayrıca kırmızı bültenle arandığından sayın cumhurbaşkanımızın ve içişleri bakanımızın haberi yokmuş.
(bkz: türkeşin kemikleri nasıl sızlatılır)

siyasetin de içine sıçtılar var ya el birliğiyle. azıcık hukuku olan bi devlet olsaydık üşenmezdim tüm milletvekillerine bakanlara -beni böyle temsil edemezsiniz - diye dava açardım. ama hukuk da yok eğitim de yok hiçbir şey yok.

(bkz: coğrafya kederdir)