bugün

yalan...yalan söylüyorsun...

hadi sen bilmiyordun, içişleri bakanın da mı bilmiyordu?
hadi içişleri bakanın istanbul'da seçim çalışması yapıyordu, o da ihmal etti, mit müsteşarın da mı bilmiyordu?

türk silahlı kuvvetlerinde genelkurmay başkanlığı yapmış olan milli savunma bakanın da mı bilmiyordu?

nasıl bilmiyorsunuz?
2015'ten beri her yerde haberleri çıktı, osman öcalan için kırmızı bülten çıkarıldı, tüm gazeteler yazdı, tv'ler konuştu.
(bkz: 72 türk askerini öldürüp trt ye çıkmak/#41731331)

akp osman öcalan ile ilk defa işbirliği yapmıyor, 2017 referandumu öncesinde de osman öcalan ile işbirliği yapmışlardı.
(bkz: osman öcalan ın sürekli akp nin imdadına yetişmesi/#41728777)

offf, yalan, yalan, yalan nereye kadar artık.

bitse de gitsek...

edit: bu arada dışişleri bakanlığına ait internet sitesinde yer alan ve osman öcalan'ın arandığına dair bir belge niteliğinde olan şu sayfa bugün itibariyle silindi;
görsel
Bakan soylu da bilmiyordur kesin.
Hahaha buna kim inanir.
Sanırım bu açıklamanın karşılığ Tüy dikmek deyimine tekabül eder. En azından kim çıkardı bilmiyorum, sorumluları cezasını çekecek falan denseydi. Yazık Reis-i cumhur çok formsuz.
Bilmiyordum, kandirildim vs gibi aptalca bahaneler herkes icin gecerli sebep olarak kullanilabilseydi, hapishaneler bombos olurdu...
+Niye bunu yaptin?
-Kandirildim.
+Niye oyle yaptin?
-bilmiyordum....
Tamam.... Sanik masumdur. Sanigin tahliyesine.....
De gidi goca tayyip de! Sen bu hallere düşecek adam mıydın be?
oy almak için neler yapılabileceğine örnektir.

bal gibide biliyorsun.
cumhurbaşkanına hakaretten yargılanan kişiler için savunma oluşturabilecek söz.

"cumhurbaşkanı olduğunu bilmiyordum" diyin geçin.
ve bu ülke azılı bir teröristi bile -fetoştan sonra gene- ayırt edemeyen birine emanet.
bu saf karakter ne zaman akıllanacak ve artık kandırılmayacak acaba?
Çok önemli değil, trt ye çıkarmak için nasıl hemen buldularsa gene bulsunlar. Haydi bulun işte.
skandalın feriştahıdır.
çünkü bu açıklama, yargı ve emniyet güçlerinin görevini layıkıyla yapmadığının itirafıdır.
özrü kabahatinden büyük. şunlara bak ya.
Ben ikna oldum.*
amenna ve saddakna. ( inandık iman getirdik !.. )
Yine kandırılmışlardır kesin.
sorsaydi soylerdik.
Mesela ben terörist olduğunu bile bilmiyordum.
bana sorsunlar ben biliyorum hatta bunun bir de ağabeyi var imralıda cezaevinde yatıyor.
Dua edin TRT'de seçimler için Kürtlere akıl verecek bir kanaat önderi olarak çıkarılmış ropörtaj yapılmış.
Ya devlet üstün hizmet madalyası verilmek için aday gösterilseydi...
Dua edin TRT'de seçimler için Kürtlere akıl verecek bir kanaat önderi olarak çıkarılmış ropörtaj yapılmış.
Ya devlet üstün hizmet madalyası verilmek için aday gösterilseydi...
ulan bu ne ciddiyetsizlik? bu ne cibiliyetsizlik? bir de çıkmış marifetmiş gibi anlatıyor. senin bu lafını hangi yönden tutsak elimizde kalır. bre gafil, etrafında seni uyaracak bir tane mahluk da mı yok? bu nasıl devlet yönetimi? şimdi çıkıp "benim haberim yok" demende maksat ne? rakipleri çalışsa adamın aleyhinde bu kadar etkili kampanya yürütemezler. kendisi konuşarak kendini bitirme peşinde sanki. git bir konuşma ve düşünme kursuna yazıl.
0:00 1:15
Ne aldatan ne aldanan oldum. volume37494847.
Şu lafa inanacak kadar keriz birisi var mıdır acaba?
Bence malum seçmen arasında vardır.

Gerçekten söylerken utanılacak bir laf. Tabi reisin yüzü kızarmamıştır bile.
Trt genel müdürünü fetöden atarlar içeri.içimizdeki kripto bizi zor duruma düşürmek için bunu ekrana çıkartmış derler.mis gibi bir mağduriyetleri bile olur üstüne.Bunlara yol mu yok.
dünyadan haberleri yok diye yazdigimiz zaman kiziyordunuz. ne oldu şimdi ?