1. 1.
  neredeyse hiç heyecanlanmayan muratkosova nın yanında asırı sırıtan ve onemli maçlarda spiker oldugunu ogrendigimde kahroldugum adam.
  1 -1 ... anil teknik
 2. 2.
  son zamanlarda basketbol bilgisini epeyce geliştiren insan. son nba europa live olayında yayında eskiye nazaran oldukça iyiydi. ah bir de üçlüğün biraz dışından atılan her şuta "çook uzaklaardan" demese sanki daha da iyi olacak.
  1 ... stockton to malone
 3. 3.
  (bkz: hala bitirmediniz mi lan)
  1 ... fowler
 4. 4.
  3.sınıf basketbol ve futbol maçlarını anlatmaya çalışan. sıkıcı, ntv'ye yakışmayan spiker.
  1 ... fuskiyenin ogli
 5. 5.
  fenerbahçe ülker apaçisi tadında spiker.
  ... one after 909
 6. 6.
  ntv gibi bir kanal nasıl böyle kabileyetsiz birini içinde barındırır diye düşündüğüm, ve hatta direkt nefret ettiğim, geceleri canım nba maçlarını zehir eden kişi.
  1 -2 ... nevarki
 7. 7.
  all-star haftasonu için amerika'ya gönderilen iki insandan biri.* tam anlamıyla bir ezik. maç sırasında sık sık, aha carlos boozer önümüzden geçti, ehe william wallace mı lan bu, dün de charles barkley ile konuştuk diye amerika'da ünlüleri gördüğünü vurguluyor. hani oraya gitmişsen bu normal değil mi diye insan düşünüyor. murat murathanoğlu da o kadar yaşamış amerika'da ama bir kere olsun böyle salakça şey söyledi mi? allasen bir örnek al ya.
  -2 ... alismadik gotte duran don
 8. 8.
  an itibariyle oynanan maçta * ekran başında fenerbahçe ülker amigoluğu yapan şahıs.
  1 -1 ... plts
 9. 9.
  ihsan bayülken'in yorum yapanı değil de spikerlik yapan versiyonu. tiksinirim, kıllanırım, maçlarda rastlarsam laf atarım.
  1 ... anything is possible
 10. 10.
  futbol maçlarında gayet mazlumun yanında olan spikerdir. bu sene inter - siena maçını anlatmıştı kendisi. san siro'da siena maçı 85 dakika önde götürdü. oraya kadar siena'nın attığı tüm gollerde acayip bir şekilde bağırıyordu. ben bile coşmuştum ekran başında. nba ile alakam olmadığı için oradaki anlatımını bilmiyorum ama futbol maçlarında maça başka bir zevk katmaktadır kendisi.
  ... northside