bugün

(bkz: çare osman pamukoğlu)
Osman Pamukoğlu şu şartlarda gelebilecek en iyi aday.
bir ülkeyi kuran liderin cumhuriyeti gençlere emanet etmesine rağmen, bir ülkenin çare olarak bir kişiye inanması ne kadar acı. o kadar mahvolmuş durumdayız ki kendi kendimizi kurtarabileceğimiz azmi ve umudu yok. türk milletinin kendine özgüveni olmadığı için mi tarih boyunca hep bir kurtarıcısı olmuş acaba?

ek: ben de hepara oy veriyorum.
Son Umut osman Pamukoğlu.
umut olmasa da gururudur.
osman Paşa adam gibi adam ama siyase beklemeyin. osman Paşa tam bir asker ve vatansever ama Başbakanlık falan beklemeyin.
bordo klavyelilerin gönlünde yatan aslandır.
bu adamın faaliyeti yok be nerede gördük? askerler hapisteyken çıkıp bu şerefsizliktir dedi mi? gezi olaylarında ezilen halkın yanında mı durdu? ne yaptı halk için askeri rütbesini göstermeyin bana bu yetseydi kenan evren i adamdan sayardık. yanlışım kaçırdığım bir durum olmuşsa birinin hatırlatmasını isterim.
bu ülkenin son umududur. istanbul 3.bölge adayıdır.
maalesef yersiz umuttur. bu millet böyle beyinsiz olduğu sürece başa gelme ihtimali yok, boşuna hayal kurmayalım.
Çok iyi bir askerdir ama siyasete maalesef uzaktır. Siyasetçi su gibi her kaba giren adamdır. Osman paşa net tavrıyla bunu yapamaz. Keşke girebilse meclise de bir tozunu alsa diyeceğim ama çok zor görünüyor. Yine de allah yolunu açık etsin.
Secimlerde oyumu veremesem de cok sevdigim bir insandir. Alternatif olarak partisinin 1. Bölge adayına oy verecegim.
osman pamuk oğlu bu seçimde meclise girerek bu cümlenin doğruluğunu ispatlar nitelikte konuşmalarıyla meclis tv nin reytinglerini arttıracak ve ülkeyi kendine hayran bırakacaktır.
son umududur hemde. istanbul 3.bölge bağımsız milletvekili adayıdır.