bugün

daha önce kendisine ait olan;
(bkz: bir mitinge 10 kişi toplama)
(bkz: bir mitinge 100 kişi toplama)
(bkz: bir mitinge 150 kişi toplama)

rekorlarını egale etmesi demektir. sanırım böyle giderse ayda 1000 kişi yılda 10 bin kişi ve 10 yılda yaklaşık olarak meydanlara 1 milyon kişi toplaması yüksek bir ihtimaldir.
--spoiler--
kendi götümle gördüm oradan biliyorum
--spoiler--
memurlara izin verme gibi bir lüksü olmadığı için olabilir.
yanlış tespittir. geçtiğimiz hafta 'akp nin fullediği bursa kent meydanını' fullemiştir.

not: parti tutmuyorum, gerçek bu.
5000 kişiyle dağları tertemiz yaparım dediğine göre, son 4700 kişiye ihtiyacı var demektir.
polis kayıtlarına göre bursa'da 12 bin kişi, izmir'de 10 bin kişi ile miting yapmıştır.
Bu yüzden baştan sıçan önermedir ki, dsp başkanı masum türker'in dün sakarya'da 6 kişiyle mini miting yapması yadırganmazken osman paşa'nın parti yeni kurulduğu yılda 100 kişiyle miting yapması yadırganmaktadır. Ve on binlerce kişi görülmemektedir nedense... Yazık...
aza tamah etmeyen çoğu bulamazdır. çalışsın çabalasın daha çok kişi toplasındır.
pkk sempatizanları tarafından kıskanılan rekordur. noldu lan allahın teröristleri hoşunuza gitmedi dimi ondan eksiliyonuz.
o saatte ekranda küçük sırlar olmasının doğal bir sonucudur.
dsp ordu mitingini 50 kişi ile yapan dsp lideri masum türker'in başarısını 6'ya katlamaktır. bir diğer ifade ile dsp mitingine göre katılım sayısı %500 daha fazladır.

edit: yeni bilgi
dsp'nin 6 kişilik sakarya mitingini yaklaşık yüze katlamış, % 10.000 fazla katılım oranı olmuş mitingdir. ayrıca 300 kişi değil 30.000 kişilik miting olmasın o, gözlerin seni yanıltıyor olmasın.