bugün

şüphesiz ki akp döneminde gerçekleşmiştir.

evet, osman gazi dediysem, osmanlı devletinin kurucusu osman gazi han babamızdan sözetmiyorum.

çomarları gazlamak için yapılan atv dizisindeki çakma osman gazi, burak özçivit'ten bahsediyorum.

bu çakma osman gazi, tarih dizisinin getirdiği şöhret ile bir emlak firması ile anlaşmış ve bu firmanın reklam yüzü olmuş.

çakma osman gazi'ye reklam yaptırıp 400 bin dolara vatandaşlık satan firmanın adı : trem global.
görsel
görsel

söz konusu firma çakma osman gazi'yi kullanıp cayır cayır vatandaşlık satıyor.
görsel
görsel

firmanın web adresi şöyle;
https://www.tremglobal.com/tr

bu sitede burak özçivit'in rol aldığı reklam filmi de mevcut. izleyin görün çakma osman gazi nasıl vatandaşlık satıyor.
https://www.youtube.com/w...OpNg&feature=youtu.be

trem global firması kendini şöyle tanımlamış;

--- spoiler ---
biz sadece bir real estate firmasından daha fazlasıyız. trem global, yatırım, göçmenlik ve hukuk danışmanlığı hizmetlerini birleştiren uçtan uca çözümler sunmaktadır.
--- spoiler ---

yani sadece 400 bin dolara vatandaşlık satmıyor. kaçaklara, sığınmacılara danışmanlık da yapıyor.
görsel
görsel
görsel

ne güzel değil mi?
ecdadımız diyerek, osmanlı torunuyuz diyerek vatanı parsel parsel satıyorlar ve bu ihanet sürecine çakma osman gazi'yi de dahil ediyorlar. bizim çakma osman gazi de para için bunlara köpeklik yapıyor...

ama az kaldı.
fitil fitil gelecek burnunuzdan.
kuvayi milliye'nin balyoz yumruğu her an ensenize inecek ve istiklal mahkemelerinde inim inim inleyeceğiniz günleri göreceğiz...
Elbet bu yaptıklarınızın hesabı tek tek sorulacak hepinizden. ülkenin geleceği, Batan geminin malları misali yabancılara peşkeş çekiliyor. Biz de sadece izlemekle yetiniyoruz. Çok acı bir durum.

(bkz: çabuk seçim gelmeden)
(bkz: Girmeden başlığın kime ait olduğunu anlamak)

Beklediğim bir haberdi şaşırmadım.
Atatürk ün bediüzzaman olduğu çok net görülebilir.
Tengir budun nun bitmez boş hayalleri.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.