bugün

t.c vatandaşlığından çıkartılması gerekilen kişi.
türkiye cumhuriyeti hükümetine açıkça "hassiktir" diyerek hakaret etmiş ve hala hakkında cezai müeyyide uygulanmamıştır. demekki devlete, hükümete küfür serbest.
hassiktirizmin öncüsü,diyarbakırlının son derece memnun olduğu başkan.
kendisi olmasa, sözlük yazarları saçma sapan bkz' larını neyle dolduracaklardı merak ediyorum. istemsiz de olsa, çoğu yazarın (bkz: başlık sıçmak)' tan level atlamasına vesile olmuştur.

(bkz: hasiktir diyorum hasiktir)

gibi.
elmer fudd a benzettiğim diyarbakır belediye başkanı.
birgün unutacağımız bölücü mide bulantısı .
belediyedeki temizlik görevlisi tarafından kendisine disiplin cezası verilen seçilmiş belediye başkanı.
(bkz: kck)
(bkz: osman junior haftasonu cezalısın)
(bkz: temizlik işçisinin yargıladığı belediye başkanı)
kanal d'de yayınlanan son yayınlanan ses kaydında, şaşırılmaması gereken bir şekilde öcalan için "başkan" sıfatını kullanmış barış güvercinidir. ayrıca yargılanması ya da soruşturulması veya sözde marxist gelenekten gelen özeleştiri aşaması deyin kullanılan dilin türkçe olması da dikkat çekicidir. sanırım kck'nin ses kaydında bahsi geçen maddelerinden biri de yargılamanın türkçe yapılacağı. diğer yandan aynı kayıtta zat-ı muhterem, "beni camiden çıkardınız" gibisinden bir laf edip kuran'ın ve peygamberin sorgulanamamasından dem vurmakta, sözüm ona daha demokratik bir ortama geldiği yönünde tahminimce ayak yapmaktadır. pkk /kck ne derseniz deyin dinin sorgulanamamasından kaçılıp sığınılacak bir demokratik ortamsa ya biz çok büyük bir gaflet içindeyiz ya da osman baydemir paçasını bir şekilde kurtarmaya çalışıyor. zira onlarca kez soruşturma yapmış biri olarak soruşturmacı, sanığın / şüphelinin cezasını bir alt cezaya indirmeyi teklif edebilir. hukukçu osman buradan yararlanmak istemiş olabilir. tabi kck disiplin yönetmeliğini de bilmek lazım. daha da komik olanı bdp genel başkanı sınıf arkadaşım selahattin'in söyledikleri. efendim soruşturma aşaması gizliymiş ve bu belgeler ses kayıtları nasıl sızmışmış. tamamen katılırım soruşturma gizlidir ve bu belge, bilgi, ses kayıtlarının yayınlanmaması gerekir. Ancak Selahattin biraz samimi olsan. kaç aydır açılmamış davaların yani soruşturma aşamasında bulunan olayların delilleri ortada uçuşurken, taraf gazetesi bangır bangır gizli belgeler yayınlarken sen bunlara dayanarak siyaset yapacaksın o zaman soruşturmanın gizliliği ilkesi aklına gelmeyecek ama konu baydemir olunca gizliliği hatırlayacaksın. özetle bakalım diğer ses kayıtlarında neler çıkacak yine parmak yoracak neler yazılacak.
devlete onlarca kameranın önünde alenen has..r çeken ama enteresandır kimsenin kılına dokunamadığı sinir bozucu, tahrik edici kanunların bağlamadığı kürt milliyetçisi zat-ı uyuzdur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.