bugün

Şeker gibi adamdır.
apodan aldığı talimatları harfiyen yerine getirmek adına kürt milliyetçiliğini sonuna kadar savunmaya çalışan ve topu türklere atıp tüklerinde kendi milliyetini savunmaya başlamasıyla farkında olmadan kabul görmeye çalışan kişi. nefret ediyoruz kendisinden.
Türkçeyi özenli kullanmaya çalışmasıyla, nezaketiyle dikakte çeken, ama her şeye rağmen saldırılara maruz kalmasından dolayı olsa gerek, "hassiktir" biçiminde patlayan örnek belediyeci.
şu durumda bir siyasetçi olarak ortalığı yatıştıracağına ateşe körükle gitmektedir.bu dönemlerde sağduyumuzu kaybetmemek gerekir.
piyasaya ilk çıktığı günden beri nazik ve kibar gözükmeye çalışan ama, dün itibariyle gerçek kişiliğinden bir kırıntı sergileyen, tüm yaptıklarından ve söylediklerinden sonra adam yerine konmayı bekleyen takım elbiseli maşa...
Bölücü başının şovmen soytarılarından birisidir,ab parlamenterlerleri kendisini ziyaret ederek ülkemiz üstündeki emellerini açıkça ortaya koymaktadır.
laf koymayı bilmeyen belediye başkanı.

insan o kadar açıklamanın ardından " sizin anunuza koyayım" demelidir. çünkü böylesi daha uyumludur. en azından (bkz: yarak afedersin) bile o kadar konuşmanın ardından daha anlamlı gelirken , hasktir ne lan osman?
az evvel televizyonda ayet okuyup kendini savunmuş kişidir.kendisine meşe ağacının tüm dalları sana girsin deyip.. hastiiirr..hastiirr diyoruz.
ettiği küfürü kuran'la savunacak kadar aciz, alçalmış insan müsveddesi.özür dilemek yerine kutsal kitabı ahlaksız işlerine alet etmek de o ve onun türevi zavallılardan gelebilirdi ancak.
kürtlerin çıkarabildiği eşine ender rastlanabilecek siyasi liderden biri. ama abdullah öcalandan biraz daha fazla insana benziyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.