bugün

bir grup vatansever, delikanlı, babayiğit hacker arkadaş tarafından gerçekleştirilen eylem. yazdıkları yazı ve fonda çalan istiklal marşı ile tokat gibi bir ayar vermişlerdir.

http://www.osmanbaydemir.com

ilgili haber için:

http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2007/01/15
(bkz: our boys did it)
yayında ve yapımda emeği geçen tüm hacker kardeşlerimize teşekkürü borç bildiğim, vaka-ı hayriye...
hacker kardeşlerimizin açıklamasında özetle "baydemir'e karada ölüm yok!!" diyen girişimdir. ellere kollara sağlıktır.


--spoiler--
EK: Bu siteye Peygamber ocağının şehitleri ve her cuma şehitlikleri dolduran Cuma Anneleri adına el konulmuştur. Emanetiniz emin elerde, rahat uyuyun.
--spoiler--
(bkz: helal olsun)
hayirli bir hack. aslinda adamin kendisini hacklemek lazim.
(bkz: osman baydemir)
ulan insan bir bkz verir osman baydemir kim. cık cık cık.
(bkz: cyber protest tim)
biraz fazla abartmışlar ama güzel olmuş hakikaten. özellikle istiklal marşı süper bir ayardır.

son cümlesi ile de ayarın kralı verilmiştir. bir kez daha yazmak istedim.

--spoiler--
EK: Bu siteye Peygamber ocağının şehitleri ve her cuma şehitlikleri dolduran Cuma Anneleri adına el konulmuştur. Emanetiniz emin elerde, rahat uyuyun.
--spoiler--
hackleyen arkadaşın yazdığı yazı:

Bay Demir'e

Sen hiç Orhun Yazıtları'nı okumadın mı? Okusaydın orada Türk ve Kürt'ün beraber yaşadığını, yüzlerce yıl beraber demir dövdüklerini göreceksin. O bölücü gösterilerde çektiğiniz zılgıtın aslında senin olmadığını, çok eski atalarımızın dini ayinlerde kullandığı bir ses olduğunu bileceksin.

Şimdi soruyoruz, binlerce yıldır birbirinin içine geçmiş insanları ayırmaya çalışmak hainlik değil de nedir?

Bırak artık elindeki o nifak tohumlarını. Bu topraklarda büyümeyecek o nefret fidanları. Bu toprağın ormanları senin sahte ağaçlarını almayacak arasına.

Bu toprağın özünde hain yetiştirmek yoktur. Ne yazık ki senin gibi hainler dışarıdan geliyorlar. Ama sanma ki kaynağını bilmiyoruz, sanma ki anlamıyoruz, sanma ki meydanı boş bulup at koşturmana izin veriyoruz. Unutma ki at binmek bizim özümüzde var.

Fark et ki artık Anadolu'nun bağrı kabul etmiyor seni. Yarın hakka yürüdüğün zaman da toprak kabul etmeyecek, atacak seni. O zaman ne yapacaksın? Hangi AB, hangi ABD kurtaracak seni? Allah'ın ilahi terazisinde geçmiyor ki Kopenhag kriterleri.

Düşün ki birgün cihanın başkenti istanbul'a geleceksin. Martılar seni görecekler ve gün boyunca yedikleri simitleri 'Lanet olsun sana' diyerek üzerine kusacaklar. Ne yapacaksın o zaman? Vapurun neresine saklanacaksın? Peki yüzün olacak mı güverteye çıkıp, ayaklarını demire dayayarak gözlerinin içine bakmaya? Cevabın yok değil mi?

Yalancı beyaza boyayıp barış güvernicini diye yutturmaya çalıştığın kargaların boyası akacak elbet. Gel vazgeç bu sevdadan kıyma daha fazla cana. Gel vazgeç ki cenazen bu topraklarda kaldığı için sevinsin.

Güneş elbet bir gün bu toprakların üzerine kaldığı yerden doğmaya devam edecek. Gel gölge etme hayatımıza, gel güneşin altında ele ele oynayan çocukları ayırma. Gel utan artık o yüzlerce yıllık surlardan, gel özür dile ortak geleceğimizden. Gel köpekleşmenin tarihinde önsöz olacağına güneşli günlerin kaynakçasında geçsin adın.

Netice şudur ki Bay Demir, âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar, bizim iman dolu göğsümüz gibi serhaddimiz var.

Bunu gururla hatırlatmak isteriz.

EK: Bu siteye Peygamber ocağının şehitleri ve her cuma şehitlikleri dolduran Cuma Anneleri adına el konulmuştur. Emanetiniz emin elerde, rahat uyuyun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.