bugün

bu adamların ikisini de formda tutup oynatamadıktan sonra bir kıyas yapmak çok gereksiz.

ancak golcü denince cardozo bir adım öne çıkıyor.
emenike diyorum, cardozo kasap gibi savunmacıların olduğu bir ligde oynayamaz, eninde sonunda o siğirli değnek olan sol bacağını eline verir bizim kazma savunmacılar, emenike ise alışkındır bizim kazmalara, hayvani yapısıyla yardırır. o yüzden emenike karşılaşmayı kazanır.
emenikenin santimlerle kazanacagi versus.
transferleri bitirilmedigi icin artik sinir bozmaya baslayan iki futbolcunun eslesmesidir.

iddialara gore aziz aga yarin ki salzburg macindan once emenikenin transfer edildigini aciklayacakmis. tabi her iddia gibi bunun da balon cikma ihtimali var. ama olursa bayram edilir, cosulur. gel artik lan emenike.
ikisi bir drogba etmez. net!
Cardozo'yu tartışmaya gerek yokta, emenike 2011 den bu yana içimizde kalan bir yara misali. Bu yüzden Emenike gelse daha çok sevinirim ama mantık cardozo diyor. Ne biliyim lan ikiside gelsin oğlum.*
fenerbahçe forvetinde birbirini tamamlayacak ikili. rıdvan dilmen' in kulaklarını çınlatalım.

(bkz: gol olur)
bu aralar esprilerin üzerinden yapıldığı konu.
cardozo gelsin de emenike her türlü gelir. Adam hem genç hem zenci beyler.
ikiside çok yarar sağlayacaktır. evet.
stoch'tan umudu kestiyse yönetim krasiçle beraber gönderilip alınması mantıklı 2 oyuncunun karşılaştırılması.

ha ben stoch kalsın sadece cardozo gelsin isterim o ayrı.
iki kaliteli, golcü forveti bir araya getiren karşılaştırma. cardozo son vuruşlarda, emenike sürat olarak diğerine üstünlük sağlamaktadır.
güney amerikalı forvet > afrikalı forvet.
benim için cardozo'nun en önemli artısı frikik kullanmasıdır. çünkü fenerbahçe'nin frikikçisi aykut kocaman gitmeden önce caner erkin'di. (nasıl bi' yokluksa artık.) bunları takım planlaması yaparken ayarlayın artık her şeyi de biz söylemeyelim.
emenike türkiye'yi biliyor ama cardozo bilmiyor cardozo uyum sorunu yaşayabilir cardozonun şutları iyidir,emenikenin hızı iyidir aralarındaki en büyük fark budur.
fenerbahçe'nin vizyonsuzluğunun en açık örneğidir. iki oyuncuda birbirinin tam tersidir. cardozo ağır ama bitirici, emenike hızlı ama cardozo kadar iyi bitiriciliği olmayan oyuncudur. şimdi fenerin nasıl bir oyuncuya ihtiyacı var ki bu denli zıt kutuplardan birini getireceğini söylüyor..
fenerbahçe'nin getireceği forvetlerden ikisinin karşılaştırması. hangisi gelirse daha yararlı olur tartışılır. evet.