bugün

temizlik dini ilsamla tezatlık içerir. ayrıca islam temizlik dini falan da değildir, 5 vakit abdest aldıkları halde camiler ayak kokmaktadır.
açın halinden niye anlamak zorundayım. ben bu yolları ellerimle kazıyarak geldim.. kimse sikimde değil. eli ayağı tutan gitsin çalışsın aç kalmasın. engelliyede maaş bağlanıyo zaten.
maalesef öyle, kokuyor ve rahatsız ediyor. ama işte ne söylesek boş, düzen kurulmuş. ezan okunuyor, yüksek sesten rahatsız oluyorsun, git başka ilkede yaşa deniyor. oruç tutuyor ağzın kokuyor diyorsun saygılı ol lan diyor. daha geçen gün yemek yerken bir kebapçıda, adamın biri geldi masanın yanında namaza oturdu. yemek yiyorsun ve çorabı meydanda biri hemen yanınızda namaz kılıyor. ama sen saygılı olmak zorundasın.
düşünsene adam sahurda sucuk ve haşlanmış yumurta yemiş. üstüne çay içmiş klasik tr kahvaltısı. sabah kalkmış bişe yememiş dişini de fırçalamamış böyle holoosskooo yapıyor sana
Koku sekerle ve agiz bakimiyla alakali diyen salaklar var o koku mideden geliyor bikere. Mide bos olunca koku gayette olur. Mide asidi yukseliyor ve midede parcalanacak birsey yok. Oruc degilseniz ama ogun atladiysaniz bile o koku olur.
Sabahları ağzı kuru oluyolar su içmediği için haliyle, leş gibi kokuyolar iyi ki ben oruç tutmuyorum.
fizyolojik olarak mekanik sindirim olmadığından ağızda olan bakterilerin üremesi sonucu ortaya çıkan koku.
Sen ilk önce git dişlerini fırçala.
Oruspuların ağzı kokmadığı için laf yaptığı durumdur.