bugün

(bkz: oruç tutmayanlara saygı göstermek)
(bkz: yazar burada kendisinden bahsetmiş)
(bkz: diye bağırdı sığır adam)

Sözlüğe girişte web kamerasından dilimizi gösterelim tam olsun . deliyle deli olmak
bu kadar bilgi sahibi olan biri bizzat yapmıştır bunları. kendimden biliyorum. bilmem ulaştımı yerine.
'ne diyon lan amına koduum başladınız yine' şeklinde tepkilere gelesice kampanyadır.

(bkz: çoğalıyorlar efenim durduramıyoruz)
(bkz: daha ramazan başlamadan şakirtlik taslamak)
(bkz: oruç tutan yazarlar sözlüğe girmesin kampanyası)

--spoiler--
dini bütün yazarlar orucunu tutarken; onlar yan gelip yatıp, am göt meme başlıkları açıp bir yandan ellerindeki mcdonalds'tan eve sipariş edilmiş yemeklerini yerken
--spoiler--
dini bütün bir yazar olarak, bu türk başlıkları görmemek için, milletin yediğinden içtiğinden haberin olmaması için sözlüğü 1 ay boyunca kapatıp, kafa iznine çıkması gereken yazarlardır.

- not. orucumu tutarım, bu tür başlıkları görünce sinirleniyorum anasını satıyım.
(bkz: ramazan boyunca kapalıyız)
zaten tatile gidiyorum.
olmaması gereken kampanyadır. oruç tutmayanlar gizli gizli yemek yesin, gizli gizli su içsin bu ne saçma mantıktır. oruç tutanla tutmayan aynı davranacaksa ahirette ne farkımız olacak. ramazanda isteyen yer içer isteyen yemez içmez buna kimse karışmamalı. tabi sırf gıcıklık olsun diye yemeli içmeli entry girenler ve inat olsun diye gözünün içine baka baka buz gibi su içenler varsa da onlara gülüp geçmek gerekir. sövüp sa
çatır çatır tepki entryleri alıyor ya böyle bir başlık, ben de tepki gösterenlere tepki gösteriyorum.

hafız adam zaten burda başka bi kimlikle yazıyor. hani siz gerçek hayatta böyle davrandığını falan mı sanıyorsunuz? adamın derdi tepki çekmek, birilerini kızdırmak. böyle adamlar bitsin diyorsunuz ya, sizin gibi bu elemaları ciddiye alanlar olduğu sürece "nah" biter bunlar.

aynen böyle devam edin. ben de katılayım hatta size:

(bkz: kafan çok güzelmiş canım iyi günlerde kullan)
ölünüzü dirinizi, hergün birinizi, bir gün hepinizi adlı ayrımcı sadist arkadaşın açtığı tartışmadır.
lan mallar oruç tutmayanlar tarafından öğrendiniz teknoloji ozaman kullanmak günahtır.
Bencede girmesin böyle kepazelik olamaz çünküm.
Karşı çıktığım içi boş kampanya.
tamam yemek fotoğrafı atmam canınız çekmesin diye ancak sözlükte entry gireriz yani. gezi entryleri paylaşırım.