bugün

hastadır büyük ihtimalle en kısa zamanda islam alemine dönmesi muhtemeldir.
kafayı yemiş kızdır. uludağ sözlükte o kadar çok atılıp tutulmuşturki bu kız hakkında. malum akli dengesi bozuk kişiler oruç tutmaktan muaf olurlar.
nasıl ya, nasıl olur? hemen yüzüne tükürmek lazım ilk görüldüğü yerde. yani mini etekli olsa anlayacağım da hem türbanlı hem oruç tutmuyor. kesin içimizde ki irlandalılardandır.
oruç tutamayacak durumda olması ihtimalinin insanların aklına gelmemesine oldukça şaşırdığım kız tipi.
bugün öğlen saatlerinde yalova sahilinde oturmuş, çay-sigara keyfi yapan kızdır.
(bkz: kanatlı ped)
obez kızdır.
özel gününde olan kızdır.
(bkz: seferi)
adi uzerinde turbanli kizdir. basortulu olsaydi yadirganabilirdi bi derece; ama kiz turbanli, vip gibi yani.

edit: unversiteye de girecek simdi bu niye tutsun ki? *
(bkz: yonjadaki türbanlı kız)
(bkz: siberalemdeki türbalı kız)
ne kadar hastada olsa eğer inancıyla taktıysa o türbanı kafasına (ki kafası olduğundan süpheliyim bu hareketinden sonra) sosyal hayatta belli etmemelidir. nedir yani şimdi ben inanıyorum ama hastayım canlarım kusura bakmayın lüpür lüpür yerim mi demek oluyor. onun için yukardakinden binbir çeşit bela rica ediyorum.
(bkz: türbanlı kızların yaşamasına şaşırmak)*
mini etekli kız oruç tutmasa bahanemiz hazır dinsiz. türbanlıya öyle de diyemediğimiz için apışıyor muyuz ne?
mini etekli kız oruç tutmayınca kendi bileceği iş diye bakabilen çağdaşlar varsa eğer onlardan bu kızımıza da aynı şekilde bakmasını istemekteyim.
ayrıca mini etekli kızı başı açık diğer tüm kadınları anlatmakta kullandığım için özür dilerim sözlük. *
muhtemele reflu olan kızdır. Acilen miğde kapakçığı bulması gerekenlerdendir.
Aile baskısı ile veya kendi çapında taşımış olduğu simge ile kafasına sıkmabaşı geçirmiş kızdır.
tansiyon veya şeker hastasıdır.
aklından sayı tutmuştur o sırada oruç tutmayı unutmuştur.*
Bu kadar baskıdan sonra muhtemelen başını da açar ama kanımca bu sefer de o.spu denir.
regl dönemindeki kızdır.
evet türbanla , oruçla dinin imanın ölçülmeyeceğini , aslında benim dinim imanımın benim ve allah arasında olduğunu bunu ölçmeye kalkan salakların dini kıçlarının sol lobuyla anladıklarını idrak ettiysek , bize ne denilmesi gereken kızdır.
buna şaşanlar , türbansız oruç tutan kıza da şaşarlar. türbanlı , dini tam olan dindar ,türbansız da dinle işi olmayan kafir olur , bu salakça çıkarıma sebebiyet verdiğimiz için yaptığımız tüm tespitler , yorumlar , kendimizce şakalar vs.ler de götümüze döner dolaşır girer.
neyi kim yargılıyor ?kendi egolarını tatmin etmek isteyenler insanlar zamanla ve buna konu olan insanla dalga geçiyorlar.

yapılması gerekenin tam tersi istikamette yol almaktan asla geri kalmıyorlar , kendilerini barış güvercini ilan edenler nedense her zaman ayrımcılık peşindeler.

insanları yargılamak ve onlara damga vurmak çok basit , ön yargıda böyle bir şey olsa gerek ama bize öğretilen önyargıdan kurtulmak ve düşünmeden hareket etmemektir.bunu insanların ne zaman anlayacaklarını merak etmekteyim.

türbanlı , adını alan insanların yani bizden birilerinin , bu şekilde ayrıma tabi tutlması aslında onları yıldırmamakta tam tersine daha şiddetli ve aslında yapmak istediğinden daha negatif yol almasına sebebiyet vermektedir.yapılan bu yargılamalr birbirimizi anlama bazında olsaydı ğer birilerinin gazına gelmek yerine beynimizi dinleseydik , bu ülkede hiç bir ayrım ve bölücülük olmayacaktı.

birilerini birilerinden üstün olduğunu düşünürse bu durum pek tabi sıçrayarak devam edecektir.insanlar ben merkezlidir ve üstünlüğünü kabul ettirmek her insanda varolan bir güdüdür , bunun yerine eşitlik amaçlansa ve bu gerçekten istenerek yapılsa , var olan tüm ayrımlar yok edilecektir.

(bkz: bir ideoloji olarak eşitlik)
insanların ibadetlerini yapıp yapmaması noktasında bizi ilgilendirmeyen kızdır. *
dini bütün olduğunu savunamayacak olan şahsiyet. madem ki dinimizi evinizde orucunuzu tutup kimseye göstermeden namazınızı kılmaktan ibaret görmüyor ve türban da gerekli diyorsunuz e be kadın o zaman niye orucunu tutmuyorsun? eğer din sadece baş kapatmaktan ibaretse niye bunca insan içtenlikle dine inanır ki? bu tip insanlar genelde kendileriyle çelişirler ya da taktıkları isim olarak türbandır ama onlar bu amaçla takmazlar yani süs eşyası gibisinden. tabi bu da kendilerinin bileceği iştir.
rahat birakilmasi gereken kizdir. oruç tutacağını kimseye soracak değildir. din kimsenin tekelinde değildir.
türbanlı bayanlar da converse giyebilirler ve alışveriş yapabilirler. onların da arkadaş ortamı vardır ve onlar da belli bir çevreye sahiptirler. dini özellikleri veya yaptıkları hiçbirimizi ilgilendirmemekte çünkü tüm sorumluluk her iki dünyada da onun üzerindedir. hükümetin sürüklediği kaos a zemin hazırlamaktan kaçınmalıyız.