bugün

solcuların insana değer verdiklerini iddia etmeleri ama oruç tutan insanlara saygı bile göstermemeleri neticesinde meydana gelen ikiyüzlülüktür.

bu adamlar benim tuttuğum oruçla dalga geçiyorlar, ona saygı göstermiyorlar, isyan edercesine birşeyler tıkıştırıyorlar, sokak ortasında hayasızca zina ediyorlar, sonra da çıkıp 'insan hakları' ve 'insanların düşüncelerine saygı duyalım' gibi zırvalarla karşımıza çıkıyorlar. bir de bu insanların iktidarda olduklarını düşünün. sabah akşam orucun zararlarından bahsederler.
bu konuda taciz edile edile taciz etmeyi öğrenmiştir.

işyerinde yaşanmıştır.

-oruç tutuyor musun?
+hayır.
-neden tutmuyorsun?
+tutmuyoruuuuuuuuuuuum.

ne hakla sorarsın gerizekalı. ben sana soruyor muyum neden tutuyorsun diye. raporlu manyağım ben. günde 2 kere hapımı almazsam cinayet işliyorum. oldu mu?
bu solcular özellikle oruçluları, sol elini yumruk şekline getirip elini oruçlunun cinsel organ bölgesine doğru ani bi hareketle yaklaştırıp aynı anda ağzıyla öpücük yaparak taciz eder.

ah bu solcular yok mu bu solcular inşallah tuttukları takım solak bir futbolcunun kullandığı frikiği gole çevirmesiyle yenilir. inş solak futbolcu 90 a asar da işte o zaman kahrolurlar.
halk düşmanıdırlar.
halk da bir gün onlara bir düşmanlık yapacak
o olacak yani...
oruç tutmayanları katleden zihniyetin eleştiri malzemesi...siktirin lan, solcular namaza da saygılıdır, oruca da. çünkü solcular insana saygılıdır. önce götünüzdeki boku temizleyin siz.
olmayan solcudur. zira ülkemizde "neden oruç tutuyorsun" diye soran -sağcı ya da solcu- insan yoktur.

aksine oruç tutmadığı için sorulara maruz kalan insanlar vardır. sadece sorulara maruz kalması da büyük şanstır. maazallah adamı yakıyorlar bile.
kendisine beklediği saygıyı başkalarına göstermeyen solcudur.
güncel Önemli Başlıklar