bugün

olması imkansız durumdur, şöyle ki insanın oruçluyken ve böyle bir işe niyet ettiği zaman ilk aklına gelecek ve hiç akıldan çıkmayacak olgu oruçtur.

(bkz: olmaz öyle şey)

(bkz: yaşar nuri ye göre olur)*
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
seks yapacak birini bulacaksın, o kişi de ramazanla ilgili olmayacak ya da unutacak, işe başılycaksın, bu arada hiç ezan falan denk gelmeyecek. ve seks yapacaksın. bu kadar işarete rağmen başarabiliyorsan tebrik ederim.
orucu bozmaz.
(bkz: yavaş)*
ikinci posta * * da gerçekleşirse yanlışlıkla olmadığına inanacağım hareket. işi yapanlar daha sonra birbirlerine kızacaklardır (bkz: neden tekrar doldurdun) (bkz: neden önüme koydun)
insanın tuttuğu orucu sorgulamasını gerektirecek durumdur. oruç zaten bu ve bunun gibi şeylerden insanın arınmasına vesile bir hayat disiplinidir.
keske basıma gelse denilen durum.
sevgiliniz adamın aklını başından alacak türde çekiciyse doğaldır, ayrıca çok da güzeldir. kızınız siz oruçluyken jartiyerleriyle yanınıza gelir, adınızı bile hatırlayamazsınız ve hoppala cuppala yaparsınız. sonrasında aa oruç tutuyordum ben diyip oruca devam edersiniz, sevabınızdan bi şey eksilmez, denedim biliyorum.