bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ramazan ayının sonuna doğru oruçla ilgili başlık açmak normal olmadı biraz ama ay içerisinde o kadar çok sorulan soru ki bu. hatta ramazan ayı içinde insanlar konuşmaya hangi soruyla başlar diye 100 kişiye sorulsa 5 popüler cevap aransa, birinci sırada gelir bu.

oruç tutmaya heveslenmiş belki de ilk kez oruç tutan bir çocuğa sorulması normaldir belki. ne biliyim yine normal değil onun yerine acıktın mı diye de sorulabilir. ama nihayetinde çocuk bir halt anlamaz.

ama gelmişsin 20' li yaşlara, ee zeka yaşında aynı düzeyde seyrediyor bu sorunun anlamı ne?
    - merhaba
    + merhaba kızım, oruçla aran nasıl ehieheie
    - hiç iyi nolsun işte sevişiyoruz.

valla aklımdan bunu söylemek geçiyor, bir kez olsun söylemeden bu ayı bitirirsek kederlere gark olurum.
    5 ... tatlı su levregi
  2. 2.
    -oruçla aran nasıl?
    -cok iyi yemem içmem tutarım..
    ... emraul
  3. 3.
    - oruçla aran nasıl?
    - hoohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    - tamam len yeter
    ... david addison
  4. 4.
    + oruçla aran nasıl?
    - iftara kaç saat var?
    + tamam, anlaşıldı...
    -1 ... kizilmaske
  5. 5.
    şu son iki gün içinde insanlar birbirine soruyor bu soruyu. daha önce dikkat etmemiştim ama bugün bayağı üst üste gelince gerilmeye başladım.

niye insanlar oruç tuttuklarına ve bu ibadet sırasında hiç zorlanmadıklarına inandırmaya çalışıyor muhattaplarını.

-yok ya valla hiç acıkmıyorum, susamıyorum.

yalanından öptüm canım.

o nasıl saçmalık. lan sen onca saat grçekten acıkmıyor susamıyorsan ya sen de bir anormallik var yada ters giden birşeyler.

evet acıkıyoruz da susuyoruz da ki zaten amaç da bu. allah sabrını veriyor de geç, neyin iddiası bu.

hiç zorlanmadım, bak acıkmadım bile valla. valla deme bari hayvanat.
    2 -2 ... yusufun zuleyhasi
  6. 6.
    "pek sevişiyoruz kendisiyle." demeyin olay çıkar... nerden bilsin sevişmek fiilinin karşılıklı sevgi beslemek olduğunu...
    1 ... saffet semerci