bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yalnızca yaratıcıya yükümlülüklerini yerine getirmeyen yazarlardır. her insanın içinde hissettiği ben aslında iyi bir insanım hissi onlarda da vardır. ayrıca oruç tutanlarada siz cenneti zor görürsünüz deme hadsizliğine düşmezler bazılarının allahın işine karışıp oruç tutmayanlara söylediği gibi.
    1 ... devridaim
  2. 1.
    kendini kandırmak değil günahlarını ibadetleriyle kapatmaya çalışmayan kimse.
    1 ... il1lay2
  3. 2.
    Kimsenin yargilmaya hakki yoktur onlari.

Allah ve onun arasinda.
    ... huzuristeyen
  4. 3.
    oruç tutup evliya olduğunu sanmaktan yeğdir.
    2 ... nickini vermek istemeyen uuser
  5. 4.
    iyi niyetli olan yazardır.
    ... argofuckyourself
  6. 5.
    oruç tutmayan ama hacca gitmiş, 5 vakit namaz kılan, zekatını veren, kuran'ı hatim etmiş muhterem yazarlardır. sırattan manzaranın tadını çıkararak geçmek istediklerinden olsa gerek orucu bilerek tutmazlar. keyif yapayım derken sakata gelmeseniz bari. mübarekler sizi.. *
    ... architectus
  7. 6.
    iç organlarından güzel işkembe falan olur.

sonuçta içleri temiz.
    ... delicious
  8. 7.
    yyyy'dir.

içimdeki kötülükleri recm ettim ben.
    ... aglaya ivanovna
  9. 8.
    oruç tutmakla içi temiz olmak ne alakadır arkadaş dedirtir insana. sağlıklı besleniyordur içine zararlı maddeler atmıyordur ne diyelim. *
    ... petrucci666
  10. 9.
    oruç ile "iç temizliği" bağlantısı kuranlara da şahit olanlardır ihtimal ki.

ama işte kişinin anlamadığı şudur ki;

cadılar bayramı diye bir şey de var ve milyonlarca kişi de buna inanıp da iman ediyor. eee? şimdi bir düşün şayet "yanlış olan inanç" senin inancın çıkarsa, sırf cadılar bayramı kutlamadın diye götünden alev topu çıkacak cehennemde...
    ... poisonx