1. 1.
    net. içki içti ses etmedik. kapalı kadınları aşağıladı yutkunduk. ama bu kadarda olmaz. yüzde yüzü müslümen bi ülke burası elhamdülüllah.
    2 -1 ... orantisiz zeka 4
  2. 2.
    Aynen oruç tutmayan namaz kılmayan adama oy vermem, abdestsiz gezen adamdan ülkeye ne fayda gelir ki? Evet Mustafa kamal’ı da namaz kılmadığı ve oruç tutmadığı için benimsemiyorum.
    -2 ... 1protesto
  3. 3.
    Ülkenin eğitim, sağlık, ekonomi, dış politika vs gibi konularını baz almayıp, 2018’de dinsel özgürlüklerden bahseden yazar tipi.

Duayla doların düşmesini de bekleyebilir.
    3 ... ampirikolar
  4. 4.
    (bkz: Muhterem ince) evet gerçi bu aralar cuma namazı da kılıyor ama Ramazan günü bira içtiğini unutmadık sayın muhterem ince.
    1 -2 ... 1protesto
  5. 5.
    ben de oruç tutana vermiyorum. dolayısıyla senle ben birbirimizi götürüyoruz yani anlayacağın senin oyun hiç bir halta yaramaz.
    2 -1 ... akacakkandamardadurmaz
  6. 6.
    Bir tercihtir. ben de hırsızlık yapan, vatanına milletine ihanet eden, türk'ün son başbuğu olan atatürk'e düşman olan, feto ve pkk gibi terör örgütüyle işbirliği yapan ve üniversite diploması sahte olan adama oy vermem.
    2 ... marjinal bir yurtsever
  7. 7.
    sen verme zaten amk.
    5 -1 ... true
  8. 8.
    verme ulan ayı.
    5 -1 ... kremlinkadini
  9. 9.
    "mini etekli kızlar sevgilim olsun ama evleneceğim kadın türbanlı olsun" zihniyetindeki çomar serzenişi. "maşa" olarak kullanılmaya bayılırlar. erken yaşta kemik erimesi ve küçük yaşta beyin yetersizliği en belirgin özellikleridir bu canlıların. evlerde beslenmeye uygun değildir, bir türlü evcilleşemezler.
    3 -1 ... the outsider
  10. 10.
    https://image.ibb.co/ezqKho/osman_gazi2.jpg
    -1 ... the outsider