1. 1.
  sadece dövmekle kalsa! bacaklarına kalem de sokmuştur. buna baba demek gerçek babalara hakaret sayılacağından buna farklı bir şey demek lazım. buna en güzeli tarif etmek istediğimiz ama bir türlü edemediğimizde kullandığımız kelimeyi kullanalım. buna bundan sonra hede veya hödö diyelim.
  3 -1 ... trablus
 2. 2.
  adam bunu yaparak çocuğunun bundan sonra oruç tutacağını düşünmesi o kadar rezil bi durum ki... Aslında adamın bu yaptığı kendisinin orucunu bozacak, o bunun farkında olmayacak, kazasını da tutmayacağı için cehennemde cayır cayır yanacaktır...
  3 ... rejected
 3. 3.
  namaz kilmadigi icin doven baba oruc tutmadigi icin de dover
  ya birde zekat verip hacca gitmezse yaw o cocugun haline
  1 ... ferbay
 4. 4.
  (bkz: benim gibi baba milli piyangodan bile cikmaz)
  ... sivrisinekvekaranfil
 5. 5.
  kendisine göre en doğrusunu yapan hede ve ya hödö...

  yobaz derken kimlerin kastedildiği bu haberle ortaya çıkmış olmaktadır. sakalla yobaz olunmayacağı gibi, dini vecibelerini yerine getiren bir müslümanın da adam olamayacağı, inşallah sözlüğümüzün mücahidleri tarafından da anlaşılmıştır. gözlerini kapaya devam ettikleri taktirde aynı tarz haberlere konu olmaları işten bile değildir...
  3 ... karga
 6. 6.
  muhtemelen oruç tutmadığı için babasından dayak yiyen baba. ya da açlık basına vurmus sahsiyet
  ... nepal
 7. 7.
  tarifi veriyorum.
  efendim bu tür insanlar öncelikle güzelce soyulur,
  2x2:4 metrekare odaya sokulur,
  1 metre uzunluğunda odun itinayla ıslatılır (meşe veya kızılcık tavsiye edilir)
  eşek suya yollanır
  dikkat edilecek husus! allah yarattı denmez.
  e hadi afiyet olsun.
  4 -1 ... sivrisinek
 8. 8.
  (bkz: ismail yk dinleyesi gelmek) *
  2 -1 ... cultureshock
 9. 9.
  muhtemelen aynı çocuğu küçükken yemek yemediği için döven babadır, aynı model eşini yemek yapmadığı için, öğrencisini ders çalışmadığı için, kendisinden daha az kıdemliyi hırsı için döver. burnuna halka takılıp meydanlarda oynatılasıdır.
  1 ... refsum
 10. 10.
  yarım hekim candan yarım hoca dinder edermiş sözünün toplumda vuku bulmuş halidir. çocuk sen onu dövüyorsun diye oruç tutsa ne olur tutmasa ne olur, oturup al karşısında hem felsefesini anlat hem neden tutmadığını sor, ama kime diyorum, felsefesini anlatacak adam oruç tutmuyor diye çocuğu döver mi? yarın bu çocuk oruç tutsun sahurda çok yiyorsun ekonomiyi baltalıyorsan diye de bi sopa yer, dikkat etmesi lazım.
  1 ... kisinin degeri aradigi seydir