1. 1.
  belki kendisi için bir sakıncası yoktur ama diğer oruçluların sakata gelme ihtimalini yükselten kızdır. ayrıyeten *

  edit: 20. entryi ben girmiştim başlık başıma kalmış iyi mi?
  11 -34 ... antilopyawrusu
 2. 2.
  (bkz: efsane geri döndü)
  16 -3 ... deatly
 3. 3.
  kendi tercihidir. bize bir yorum yapmak düşmez. mini eteğini de giyer, orucunu da tutar bize ne? daha doğrusu:

  (bkz: size ne) *
  10 -2 ... misskin
 4. 4.
  (bkz: oruç tutmayan türbanlı kız)

  çok sığ bir düşünce tarzım var sanırım. insanları çeşitli kalıplara sokmaya çalışma çabaları ne kadar da hızla ilerliyor değil mi? hem kime ne ki insanın ibadetinden, sana mı hesap verecek bununla ilgili? şu sözlükte açılan başlıkları gördükçe ne işim var burda demeden duramıyorum bazen. çek git diyene verecek cevabım da var aynı zamanda. kalıp kalıp insan yapalım, 1 kalıp hacı şakir ile mutlu olalım.
  17 -3 ... fikrizikri
 5. 5.
  (bkz: havalar soğudu aslanım seneye inşallah)
  4 ... t bag
 6. 6.
  3-5 sene sonra eğer isterse aynı eylemi bikiniyle de gerçekleştirebilme lüksüne sahip kızdır. bu sıcakta oruç tuttuğu için helal olsundur.
  1 ... mozik
 7. 7.
  yanlışta olan insandır, namusunu sırf bu tercihi yüzünden sorgulayanlara sonuna kadar karşı olsam da,

  oruç ibadetinin nefsi ıslah yönünü görmeyen bu insanın çok akil bir tavır sergilediğini de kimse anlatamaz bana. yine de allah kabul etsin deriz.

  edit: burda kastedilen nefis oruç tutan şahsın kendi nefsidir, erkek için dahi gösterişten ve abartıdan kaçmak gerekir bu dönem.

  yoksa mini etek görüp orucu bozulan ibişler bugüne kadar edinebildiğim irfanın ötesinde olmalarından mütevellit beni aşmakta, psikiyatri ilminin konusunu teşkil etmektedirler.- ulan almanya da olsan tutmayacak mısın?-
  5 -3 ... sıpa
 8. 8.
  (bkz: baslik sicmak) -dolu-
  5 ... kopush
 9. 9.
  orucunu bozduğu insanlar olursa şeyet, onlara insan olmaları için katetmeleri gereken daha çok yolun olduğunu göstermiş olacak olan kişidir. ayrıca müslümanım diye bir irade göstergesi olan oruç tutup sonra da istediği yere bakma yetisi sadece kendi elinde olan gözleriyle kızların dizüstüne bakma iradesizliğini göstermek, bi de üstüne bunu, bundan her seferinde tahrik olabilecek kadar ruhsal bozukluk yaşadığının bilincinde olarak yapmak ve üstüne birde suçu bu kızlara kötü damgası vurup iftira atarak dinimizce günah sayılan eylemlerden birini gerçekleştirmek nasıl bir tutarlılıktır*. bu kızların oruçlarının sayılıp sayılmıycağına karar verebilecek tek bir varlık varken kendisi çoktan onun yerine bu konuda yargıda bulunarak bunu kesin bir dille söylemiş olan insanlar ise belki de en büyük günahı işlemişlerdir ve istedikleri kadar oruç tutarlarsa tutsunlar ahirette sırattan geçmelerinin pek kolay olmaması muhtemeldir.
  4 -1 ... tenpura
 10. 10.
  ramazan bitiminde de mini etek giymezse ayıp edecek olan kız.
  1 ... urux