bugün

inanılmaz bir soru. hoşlandığınız kişi oruçluyken size '' gel sevişelim '' dese ne yaparsınız?

ben açık konuşuyorum din değiştirip istavrot çıkarırım. onu da yerim karıyı da yerim. hepinizi yerim.
oruca zarar vermemek açısından mevzuyu uzatmayıp uzaklaşmakta yarar vardır.
oruç her zaman tutulur. ama hatun her zaman bu teklifle gelmez. o yüzden iyi değerlendirilir.
Hatunu iftara cagiririm. Sahura kadar pompiş.
nihat hatipoğlu hocaya sorardım ne yapmam gerektiğini.

neticede böyle bir soru, ona sorulan soruların yanında masum kalır.
kukla ölüyü diriyi siktin gözü oruçlulara diktin. bi siktirgit ne olur.

erkek eline, beline, diline sahip olmalıdır. ben sonuncusu hariç diğerlerine sahibim.
fayda maliyet analizi yapılır. 61 güne değecek bir kadından geliyorsa mesela olumlu yanıt verilir ve kadın dadmin edilir.
kibarca siktir ederim.
eşinizse ertelersiniz
yabancıysa reddedersiniz .
orucu sadece aç kalmak zanneden bireylerin merak ettiği cevap.

kukla abimizden de beklenmeyecek bir başlık. biz onu süper zekası güzel çıkarımları güzel tespitleri için sevmiştik olsun biz seni yine de seviyoruz abi.

orucu gerçekten fazla insan anlamamış. neyse kukla yine bizi ayak üstü yiyordur. yüzbaşıya selam.
seksin kazası varsa oruç tutarım , yoksa bilindiği üzre.
(bkz: after iftar party)
baglarim kacmasin diye iftardan sonra hüpletirim.
ben oruçluyum cevapını vererek bir güzel haddini bildiririm dedirten soru başlık .
iftara kadar oyalarim.ertesi gün hiç bişey olmamış gibi oruç tutmaya devam ederim tabi.
az sabret aşkım, iftara şunun şurasında kaç saat kaldı.
kara Bahtım gelir aklıma. Şansın bize güleceği tutmuş onda da orucum. küserim. dağlara, yollara, denizlere ve gökyüzüne küserim.

hhhhhaaaaayyyyyyyyyyııııııııııırrrrrrr!!!

diye haykırarak reddederim teklifi. ağlarım köşelerde gizli gizli.
o hatun bir daha gelir mi? ramazan her sene var, gelecek sene tam tekmil (orucuyla, teravihsiyle, filtresiyle, zekatıyla vs...) tutarsın olur biter.

"allah kabul etmez 61 gün oruç tutmak gerekir bıdı bıdı bıdı..." şeklinde konuşanlara, ulan zaten hepimiz az veya çok cehenneme gidecez (ki benim hesap iyice kabarmış durumda) ulan bundan kaçış yok, hatta sorgu da

"bilmemkaç senesinde oruçluyken sen zina etmişsin ve 61 gün kefalet orucunu da tutmamışsın, neden böyle yaptın, niye uymadın, bu senin cehenmendeki cezanı 61 dünya günü daha arttıracak..." dendiğinde

"baba onu düz hesap 100 yapalım, hadi ben kaçtım cehenneme nereden gidiliyor, hadi size kolay gelsin..."

"gel buraya fani, daha sorgu bitmedi..."

"ya arkadaşım uğraştırma işte, siz hesabı yapın sonra bana zebaniyle bildirin, hadi ben kaçtım..."

"fani, gel buraya, kime diyorum fani!!!! gitti yahu..."
Bir soru. ipnelere bak nerdeyse hayaline bile bozacak duruma gelmişler. *
ramazanda içki içmek günah mı sorusundan daha betermiş bu.
acilen nihat hatipoğluna yönlendirin arkadaşı.
makinacıya öle bir teklif yapılmayacağını bildiğimden hayal bile etmekten uzağım.
oruçlu olduğumu söylerim.
seks teklifi ne amk diyeceğim konu. ''benimle seks yapar mısın?'' gibisinden bir şey mi?
iftardan sonrası için randevu veririm ama bu arada hem kaçmasın hem de fikri değişmesin diye yanımdan ayırmam, böylelikle nefsime de hakim olmuş olurum, belki birkaç Bonus da oradan yazılır amel defterimize. Ama iftarı bir yudum suyla açıp bu bekleyişi de mutlu sonla bitirirdim.
teklif aldığım hatunun seksepalitesine göre orucumu ya açmayı beklerim yada bozarım.

bende yalan yok kardeşim.