bugün

müslüman değilim, diye devam eden cümle. ayrıca devamını herkes farklı getirebilir.
hastayım, regliyim, seferiyim , vs.. şeklinde doldurulabilir.
yemeden duramıyorum, bok bile yerim o derece, diye devam edebilir.
18 saat oruç tutmanın zor ve vücuda hasar verecek derecede zararlı olduğunu düşünüyorum.
ben böyle istiyorum ve buna da saygı duyulmasını istiyorum ayrıca söz veriyorum ben de size sayg ı duyacağım, şeklinde devam eder.

not: oruç tutmayanlara saygı gösterelim arkadaşlar, onlar da ulu orta açık saçık yiyip milletin günahına girmemeye özen gösterirse iyi olur..
an itibariyle izmirden konyaya tüm türkiyede tt olmuştur.
twitter türkiye gündeminde en popüler hale gelmiş hashtag. çoğunluğu müslüman olan bir ülkede hakaretler yağdırarak insanların ibadetlerine, mukaddes değerlerine hakaret edilmesi gerçekten yüzsüzce. isteyen tutar, isteyen tutmaz tamam ama hakaretler etmek ya da bunu gösteriş için midir artık nedendir bilmiyorum ama paylaşmak niye?

kıyamet alametleri de geliyor teker teker.
günahlar işleniyor açıktan. sonumuz hayra varsın.
Anlamaya çalıştığınız fakir benim:( diye devam ettirilesi hastag.
Çünkü ramazan henüz tam olarak başlamadı.
gerek duymuyorum.
size ne mk.
müslüman değilim.
Şahanedir. Hesabı mi verilecek bunun.
oruç ,fitre, kurban, zekat bunlar deyim yerindeyse sosyalist temalı ibadetlerdir. her insan zekatını verseydi şayet fakirlik tarih olurdu bu bir gerçek düşünsenize koç grubunun karının 40/1 ini fakir insanlara dağıttığını.
Bozarım diye korkuyorumla devam eder.yaz ayları, malum şartlar çetin. tutan kardeşlerimize allah yardım etsin ve sabır versin.
Oruç tutanın da, tutmayanın da gerekçeleri kimseyi ilgilendirmez. Ben oruçken karşımda su içip, yemek yiyip gevrek gevrek sırıtmasınlar yeter.
Bi kızın özel gününde tutması beklenemez.
Ayak bileğim ağırıyor.

Şaka lan şaka tabiki bu mazeret olamaz 24 yıldır aksatmadığım gibi bu yıl da aksatmadan orucumu tutacağım inşallah.
ister tut ister tutma.Ergen gibi kendini gösterme çabalarına girmenin sebebi nedir.Belkide ergen olman.
ister tut ister tutma.Ergen gibi kendini gösterme çabalarına girmenin sebebi nedir.Belkide ergen olman.
bizene amk biz senin dert ortağınmıyız tumuyon vicdan azabı çekiyon buralarda başlık açıyon.
oruç tutmayıp bunu matahmış gibi belirtenler kadar oruç tutup tutmayanlara sallayanlar, tutmayıp orda burda canının istediğini yapanlar kadar ben oruçluyum deyip sinir küpü gibi gezenler... özünüzde iyi insan olmanız Allah'ın emrettiği şekilde yaşamadığınız için yanacak olmanızı engellemez.

insan olmak iyi olmayı gerektirir. sen zaten insan olarak iyi olmak zorundasın.
Çünkü. ...... yokla ben tutuyorum
Yaz günü 17 saat aç ve susuz kalmanın sağlığa zararlı olduğunu biliyorum.
Twitter da açılmış saçma sapan bir tagdır. ibadeti isteyen yapar istemeyen yapmaz ancak burada farklı bir durum var. Eğer dinimizle ilgili bir problemi olan varsa kendine saklasın aksi takdirde toplum iyice verilmektedir ve bu gerilim hiçte hayra alamet olmayacaktır.
güncel Önemli Başlıklar