bugün

müslümanlığın gereğini yapmayan kişidir fakat dinden çıkmaz.
orucun imanın şartlarından biri olmadığını bilen müslümandır. ateist olduğum halde islam dinini bu çok müslüman geçinen tayfadan daha iyi bilmeme sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim. evladım az açın okuyun. nasıl müslüman olunur, ne yapmak gerekir falan bir öğrenin değil mi?
doktor yasağı üzerine veya bayansa mazeretli gününden dolayı tutmayan müslümandır .
herkesin tuttuğu kendine diye düşünen adamdır. öyle müslümanım diye ortalarda dolanıp o dinsiz bu kafir diyenlerden değildir. adamdır en azından.
müslüman olan insandır.
babamdır.

--spoiler--
bir sakıncası mı var?
--spoiler--
arkadaşım bırakın artık bu lafları. kim ne yaparsa yapsın. ne seni beni ilgilendirir allahla kul arasında olanı irdelemek dedirten laftır.
(bkz: laf işte)
benim. ne yani oruç tutmayınca kafirmi oluyoruz?
namazada bayramdan bayrama gidiyorum sakıncasımı var senin için güzelim?
hadi sana göre müslüman değilim! sen kimsin ki benim müslümanlığımı değerlendirebileceksin zındık.
çuvaldızı önce kendinize batırın sonra yine kendinize batırın hata yapmayın , moderasyon çalışıyor unutmayın.
saygılarımla.
birde bu insanları kafir olarak adlandıranlar vardır ki, onlar da müslüman olduklarını iddia ederler.

hayat ne tuhaf, vapurlar falan.
onun bunun dinine dinayetine karışıp orucunun hak olduğunu sanan mallara dert olmuştur.
ben oruc tutuyorum diyerek tanim girenlerden tepki alan insan. ama oruc tutup da ben cennete gidecegim diyenlerden de degildir.

not: islamin sartlarini layigi ile yerine getirenlere degil lafim.
Şuan sigara içen insandır.