bugün

cumhurbaşkanı erdoğan'ın oruç reis araştırma gemimizin antalya limanına dönmesi ile ilgili yapmış olduğu mutmain edici açıklama.

videoyu izleyelim önce çokomeller;
https://streamable.com/n8nt5k

oruç reis'i diplomasiye fırsat vermek için geri çekmişiz.

vaay helal süper bravooo...

yalnız iyi de, sayın cumhurbaşkanı bu beyanıyla kendi bakanlarını yalanlamış oldu.

bakınız çokomeller akp'li bakan mevlüt çavuşoğlu, oruç reis bakım için çekildi demişti.
görsel

keza akp'li enerji bakanlığı da geminin bakım için geri çekildiğini açıklamış, kamuoyu duyurusu yapmıştı.
görsel

imdi...
sayın asrın liderimiz, her şeyimiz, güneşimiz, ışığımız diplomasi için geri çektik açıklamasıyla bu iki bakanı yalanlamış olmuyor mu?

şahsen ben bu iki bakanın yerinde olsam, 1 dakika düşünmem derhal istifamı verirdim.

eminim birazcık onuru, gururu olan herkes de bunu yapardı.

bakalım bu 2 bakanımız ne yapacak??? 24 saat geçti hala istifa mistifa yok. demek ki adamlara koymuyor böyle şeyler...
Mavi vatan diye ortalığı ayağa kaldıran sen. sallayan yine sen panpa.
Az çabuk gaza geliyon hala reisi tanıyamadım.
akp işte ne olacak ????
hızla döner . bunlara bobin
takılsa doğalgaza , petrole ihtiyaç
kalmaz ......
artık çoğu akp li bile reisi ciddiye almıyor .
iyiki akpli değilim yoksa insanın midesi kaldırmaz bu kadar dönme hızına.

atlı karınca değil ki g kuvveti mübarek.
süleyman şah türbesini ışid'den korktuğu için türkiye'ye kaçırıp, başarılı operasyon gerçekleştirdik palavraları atan akepe'den beklenen hareket. sahi bunlar rahip brunson'u da trump'ın tehditleriyle salmışlardı galiba. hatta bu fakir bu görevde oldukça o teröristi salmayız diye açıklama yapmışlardı.
Hani bakım için çekmiştik?
Arkadaş bu akapenin bir günü de yalansız geçsin.
Çavuşoğlu’nun yerinde olsam istifa ederim ama bunlarda istifa kültürü de yok ki...
Geri vites yaptık diyemiyorlar da.yersen.
akebenin ipiyle kuyuya inenin aklı zaten yoktur.
yalan mı söylemiş akebeli bakanlar, lan ne zaman doğru bir şey yaptılarda buna şaşıralım.

reyis büyüksün, allah ömründen alsın, sokak hayvanlarına versin inşallah.
Yahu hani bakım onarimdi. Biz Oruç reisi geçen sefer çektiğinizde Yunanlılar Mısır ile deniz yetki anlaşması imzaladılar bakalım bu sefer ki geri çekilmek ne doğuracak. Keşke gürledigimizin yüzde biri kadar yagdirabilsek...
Makron birde bunun üzerine küstah küstah bir şeyler söylemiştik sanırım söylediklerimiz işitilmiş diye bir açıklama yaptı.Türkiyeden tepki gelmedı sanıyorum yada geldi cılız bir şekilde ..
yahşi batıdaki ot çekip "alayınızın aq lan?!" formatında ülkeler arası siyaset yapılamadığından...
birileri "sen önce o kolu indir!" veya "el kol hareketi yapma" dediyse ve biz geri çektiysek... akpli olmasam da savuna geleceğim harekettir.
güncel Önemli Başlıklar