1. 1.
  --spoiler--

  --spoiler--

  Ankara diş hekimi profesörü ayşegül kök-lü profesör olanlara zorla masonluk teklif ediliyor dedi. bu sözü bana dedi. belli ki rektörleri mason veya yahudi, bana dediki yahudilerde dişleklik görülürmüş. hatta benim diş' imin tedavinin yarısındayken türkmenliğimin kanıtı için bir kaç çarpık diş bıraktım. olurda bir gün çin buralara gelirse dişlerimize bakacak. türkmenlerde çarpık diş görülür. ortodonti de çarpık diş olmasının sebebi rektörleride dişlek olabilir. ki yahudilerin genetik anatomisinde dişleklik görülür. rektörleri kendi din kardeşlerinin kusuru olan dişlekliği gizlemek için isminde saklı olmayan ve ağır kusur olmayan çarpık dişi öne çıkarmaya çalışyo. dişleklik yaşlı gösterir.
  -6 ... ipman1
 2. 2.
  Entry'yi tam anlayamadım fakat ortodonti tedavisi, beni baştan yaratmış bir tedavidir; Kefilim ben.
  2 -1 ... petit homme
 3. 3.
  orto ingilizce kökenli bir kelime gibi geldi. sonuçta bizim kelime literatürümüze uymayan bir kelime. ingiliz halkı ve abd halkıda dişlektir. düzgün mü bilmem ama birkaç gömük dişden birşey olmaz. peygamberin yanındaki kadınlar kısa olduğu için peygamberin dişlerinin doluluğunu anlayamazdı. dişleklik dişle ilgili kusur anlarımda, ortodonti ye otu boku koymaları neden. herşeyin dümdüz olması makbul değil. ingilizleri kimse sevmez, bende dahil anlatabildim mi?..
  ... ipman1
 4. 4.
  ortodonti bir tek dişleklere mi yapılıyor amk salavı demek istediğim, kafasını dişleklik ve dişlek milletlerle bozmuş bir yazarın açmış olduğu başlık.
  2 ... baynobody
 5. 5.
  Ne anlatıyorsun amk malı?
  1 ... serefsizimbenimakliimagelmisti
 6. 6.
  bozma felan yok da bizim ülkeye getirilen ,ithal damızlık süsüyle ülkeye sokulan yahudilerin dişlek olduğunun farkında mısın? sırf bunun için necmettin erbakan ın canını okuyacaklardı.
  ... ipman1
 7. 7.
  reis ne içtin lütfen çok moralim bozuk bana da söyle ben de içeyim.
  ... baynobody
 8. 8.
  He deyin geçin. He tamam he. Evet.
  1 -1 ... oytunkaran
 9. 9.
  ağır mı geldi?
  ... ipman1
 10. 10.
  Ortodonti ayağına nasıl bir ilaç sürmüşlerse ağzına, kafa uçmuş...
  ... serenity painted death