bugün

ergenlik donemindeki bir erkegin basina gelebilecek en talihsiz olaylardan biridir.

dusunun bir kere, o donemlerde tam erkekliginizi bulmaya basliyorsunuz. eger erkek lisesinde degilseniz, gittiginiz okula gore , sinifta bir miktar hatun mutlaka mevcut olmalı. Bu hatunlardan bazisi guzel olabilir, bazisi ise cirkin. tabiat kanunu bu. siz, guzel olanlarin ilgisini cekmek icin ugras verirsiniz. cirkinlere kimse bakmaz. onlar kendi aralarında takılırlar. erkekler genelde mecbur kalmadikca onlarla muhattap olmaz.

buraya kadar her sey normal. islerin bozuldugu nokta, bu yecuc mecuc lerden birisi size asik olursa iste o zaman ayvayi veya baska bir seyi yedin... cunku bu isten cikis yoktur. adin cikar sinifta, herkes senle dalga gecer. isin kotusu, ilgisini cekmeye calistigin kiz bile kafa bulur senle. kisaca, karizma bir anda cizilir . ne yaparsan yap , işi ceviremezsin.

dusun ne kadar masumsun olayda, her sey senden bagimsiz olarak sekillenmis. birdenbire siniftan birisi, ilgili kizin defterinin sayfalarindan birinde , kalp iceriside senin adini goruyor. sayfayi koparip sinifa yayiyor haberi. artik bu kalbe alis, cunku her yerde karsina esek sakasi olarak cikacak. bu isten kurtulmanın yolu senin veya kızın okuldan ayrılmasıdır.

Bir de su var, "......de cirkin olup ilerde guzelleşen kızlar" başlıklarından birindeki durum gerçek olursa , o zaman hem geçmişte hem gelecekte duble yıkım yaşarsın. dün senle dalga gecenler, yarın gul gibi kizi elinden kacirdin salak diye dalga gecebilirler. *

başlıkta anlattığım olay lisede basima gelmisti. neyse ki kiz o kadar cirkin degildi, bir sekilde ortbas edildi olay. yoksa işim işti.
"bizim eve bomba düşeydide gelmeseydim şu okula" denilen durumdur çok acıdır sürekli sizi gölge gibi takip eder yüzüne birşey de söylemezsiniz kırılır diye insanı delirtir lakin unutulmamalıdır ki çirkinde olsa o da bir insandır aşık olması çok normaldir.
başıma gelen hadisedir.

orta 2 deyiz, bir ayşegül var ki herkes dalga geçiyor çok çirkin diye ben de "lan yapmayın o da insan" diyerek hep susturuyorum... kız da bundan mı etkilenmiş nedir peşime takıldı, arkadaştır filan dedim sorun etmedim meğersem durum tersineymiş...bir de bunun kankisi pelin var o da sevimli bir şey,ama o kadar, ortaokulda ne aşkı ulan? bir gün ikisi birden geldi "hangimiz daha güzeliz?" dediler,ayşegül desem pelin bozulacak pelin desem ayşegül çirkin olduğuna karar verip bunalıma girecek...ben ne yaptım?politikanın kralını yaptım "ikiniz de güzelsiniz" dedim, onlar yemedi bir daha sordular,bu sefer yanlarına bir kız geldi, adı nimet "bu daha güzel" dedim..sonra ne mi oldu? ikisi de bana gıcık oldular tüm okula edit akbayram nimet'e aşık diye yaydılar allahsızlar...bir buçuk sene nimet'le anıldık lan,ben o zamanlar çükü sadece işemek için kullanan bir insanken böyle suçlamalara uğradım...

pelin'i trende gördüm taş olmuştu beklendiği gibi..ayşegül'ü sanırım görmezlikten geldim yıllarca...edit akbayram seviyeli * bir ilişkide ama hala nimet yüzünden pelin ve ayşegül'e sövmekte..nimet ise bilmiyorum ne bok yedi..

edit:nimet de oyuncu olmuş kanada'da, verdiğim gazla çok da güzelleşmiş..demek ki sallasam da tutuyor bir şeyler, ileri görüşlü müyüm neyim..
görsel * *
bunun daha da kötüsü vardır. (bkz: hoslandiginiz kizi anlayip isi bozan cirkin kiz)
güzel kızın yüz vermemesiyle birleştiğinde gelecekteki kadın düşmanlığı tohumlarını atan travmadır. çirkin kızın hoşlanması, yüz vermeyen güzel kızın ve rakip erkeklerin dalga geçmesiyle birleşirse durum daha da kötü bir hal alır. ama allah büyüktür (bkz: ortaokulda çirkin olup lisede güzelleşen kızlar)
iyi bir şeydir. geleceğe yatırım. eğer karşılık vermediğin takdirde, o kız var ya o kız üniversiteye başladığını gördüğün zaman kafanı taşlara vuracak olduğun kızdır.
orta okulda aşık olan çirkin kız lisede taşlaşmış olarak görülünce
- bak olum şuradaki kıza
- bakıyorum abi taş gibi
- heh işte o kız orta okulda beni seviyordu ama ben yüz vermiyordum.
(bkz: sizli bizli konuşmasak)
(bkz: lisede çirkin olup sonra güzelleşen kızlar)
iğrenç bir duygudur. hele bir de gözünüzün içine bakıp doğuşun bebişim teninin kokusunu özlemişim şarkısını söylerse. hangi ara aldın kokuyu amk, git pis öl.*
daha da kötü versiyonu çirkin kızın size aşık olduktan sonra sizi gözleriyle taciz etmesi sonrası sınıftaki diğer erkeklerin gazına gelip kızı sınıf içinde rezil etmeniz ve kızın yaz tatilinde rahmetli olması. *
dogru kullanildiginda herkesin asik oldugu guzel kiza ulasma yarisinda bir avantajdir.

daha henuz kimse pek askini aciklamadigi donemde, yani daha henuz kimse elindeki kartlari acmamisken size bir bonus geliyor, guzel kizin dolayli da olsa ilgisi cekiliyor. siz de adam olup hayvanlasmadikca sabirla stratejinizi iyi koydukca basari kacinilmazdir.
güzel kızın peşinde 20 kişi olduğu için adam harcamak için 700.000 tane bahanesi vardır. o tipsiz kızı yanınızda gördüğü an sizi çizebilir. hiç de bonus monus olmaz onlar. göte giren şemsiye olur , açılmazlar.
cepte tutulması gereken kızlardır. eğer burdan beni okuyan, orta okul öğrencisi varsa burdan şiddetle uyarıyorum; peşini bırakma!

kızların en büyük özelliğidir bu. önce kovalar, sonra köpek ederler. genel olarak kızların yüzde 85.7 si * lise son sınıflara doğru, ortaokul çirkinliğinden kurtulurlar. hele bu facebook denen illet yok mu. allah onu bildiği gibi yapsın. gözümüze soktu bütün ortaokuldaki çirkin kızları.

son olarak; çirkin kız yoktur, bakımsız kız vardır diyorum ve sakın peşlerini bırakmayın diyorum sevgili ortaokul talebeleri.
"çirkin kızlar en yakışıklı erkeklere aşık olurlar çünkü elde edemeyeceklerini düşünürler ve böyle bi duyguya kapılırlar.Demekki ben çok yakışıklı bir erkeğim!!" mantığıyla bu durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz ama sadece kendinizi kandırmış olursunuz