1. 1.
    bildiğin; devletin kurumunda, devletin "öğrenciler kullansın, öğrensinler " diye okula zimmetlediği yepyeni bilgisayarları kenarlara yığıp sınıfı kadın öğretmenler için mescide çevirme durumu. arkadaşın staj gördüğü okulda oluyormuş bu olay. staj hocaları başörtülü bi kadın ve sınıfta ders anlatımları sadece akıllı tahta üzerinden oluyormuş. çocuklar da yerdeki seccade, kilimlerin üstüne oturup sadece anlatılanları dinliyorlarmış. tabi bu sırada bu bilgisayar laboratuvarına kullanılması için devlet tarafından gönderilen bilgisayarlar da kenarda bi yerde yığılmış boş boş yatıyormuş. gelecek hafta ankara'dan müfettişler denetime gelcek diye bizim çocuklardan yardım istemiş hoca tekrar kabloları çekip bilgisayarları kurmaları için. şaka gibi değil mi? hayır, islamın gerçeği. rezilliği. pisliği. kendi çıkarların için onca çocuğun geleceğiyle rahat rahat oynayabiliyosun, öğrenmelerine mani olup boş laflarla beyinlerini yıkıyorsun. ben o okulda staj görcektim var ya offf anasını sikerdim o kadının yok stajım yanarmış yok başıma iş alırmışım sikimde olmazdı gerekirse üniden atsınlar farketmez, böyle bi rezaletin içine her şeyi bile bile dahil olunabilir mi ya? çocuğa diyorum yap şikayetini, boşver knk diyor. göt yok bunlarda göt. cesaret sıfır, varsa yoksa kendileri amk. şimdi ben şikayette bulunsam bu çocuklardan bilip başlarına iş gelcek ondan bi şey de diyemiyosun ama harbiden büyük rezillik ya.
    1 -1 ... kiminanir vol2 special edition