bugün

Arkadaş mağduru gençtir.
üstünüzden prim yapıp ilgi ve sempati toplama amacı taşıyan art niyetli insandır. morali bozar.
karaktersizin tekidir,genelde bu tipler siliktir gözlerine kestirdikleri heh bu salağa ne desem ses çıkarmıyor diye düşünüp uzak yakın fark etmez çevresindekileri kendinden soğutur.
Yaptığı espri kontra atakla bi yerlerine girdirilmesi gereken arkadaştır.
Derhal ustune kalın bir çizgi çekilmesi gereken serefsizdir.
yaptırmayacaksın.
yavşaktır o arkadaş değil.
samimiyetin varsa sen sorun etmiyorsan ne ala ama öbür türlü cevabını vereceksin. aksi halde o ortamda durup seviyeni yerlere indirmenin bi anlamı yok.
Arkadaş değildir o, yavşaktır. Arkadaş olsa öyle olmazdı.
Gruptaki en sessiz oldugunuza delalet eder, bu picler surekli sessizleri secerler. Demek ki sessiz sakin olmamak lazim, yirtici olunmalı biraz.
tekten yakalayip "hayirdir olum" gibi tepkilerinize samimiyetten, en yakin seni gordum gibi yavsakca cevaplar verecek dandik tlptir.
derhal mesafe koyup ustu cizilmelidir.
Kızlar varsa ortamda daha da çığrından çıkar bu ibneler o sessiz çocuğa yüklenirler.
Kızlar varsa ortamda daha da çığrından çıkar bu ibneler o sessiz çocuğa yüklenirler. Varsa cesaretin bana gel o.ç dersin içten içe.
lisede kilo almışken kilomla alay eden versiyonu vardı, bunun yüzünden platonik kıza rezil olmuştum, sonra xl bedenden slim fit mediuma düşünce göt olmuştu bu arkadaş ama kız genede sallamamıştı tabii...
sert çıkıp bozarak bir daha sizin üzerinizden prim yapmaması gerektiği öğretilecek kişidir. bir kere bozdum birini ondan sonra hep yüzüme güldü pezevenk.
anasını sikiyim o arkadaşın ben , çok net söylüyorum , biri yokken kardişim biri varken üstünden prim yapsın , yok ya.
Pictir. Siktir edip bi daha gorusmeyin.
Beyin fukarasıdır. Bugüne kadar kendini geliştirememiştir. Mizahi yönünün sıfır olduğunun kendi de farkındadır bu yuzden ezmeye çalıştığında komiklik yaptığını sanar. Doğru sanar da,komik olan kendisidir,asıl küçük düşürdüğü de.
bizim aramızda gömmek deriz, çok yakın arkadaşlar arasında eğlencelidir.
öteki türlüsü rencide edici ve tatsız olacaktır, yapmayın
Daima göt olur. Ağlayarak makyajını düzeltme bahanesiyle tuvalete gider.
kendi çapında eğlenen ucubeler diyorum ben onlara kendilerini göstermek için yada o ortamda en üstün olmak için yapılan seviyesiz espriler.
bu boyutuna göre değişir elbette ama iş ciddiye bağlandıysa Dayağı böylesine hak eden insan tipleri mevcuttur.
Daha ağırını ona karşı yaparım. Baktım mesajı almıyor, itin götüne sokarım.
Erkek de olsa kadın da olsa farketmez bu eleman Özel günlerinde molped kullanır.
sizin ezikliğinize delalet arkadaştır. zaten korkulacak bi tarafınız olsa o insan böyle bişeye hiç kalkışamaz. sizde gelip burda şöyle yaparım böyle yaparım diye miyavlamazdınız.
Şerefsizin önde gidenidir. Bozuk para gibi Satabilir. Arkadaşlığı kesin.
Rezil edip ortamdan göndermeniz gereken tiptir.