bugün

görsel
Olum bunlar hep agebe döneminde gerçekleşti, niye hala o partiye oy veriyorsunuz? Manyak mısınız siz?
Büzük folloş olduktan sonra demesi kolay sözdür.

Bunları fena alıştırmışlar. Yapacak birşey yok.
yabışdıırr.
görsel
Yerlerini alıp bekliyorlar.*
Törköyö örötömöyör. oylor koloştoroğlona
demekten bir tık daha mantıklı olan beyan.

(bkz: hem tayyipçilere hem de Kemalistlere sövmek).
işte bu tipleri aslında yoketmek lazım bu hödük cahiller yüzünden tayyipin hırsızlık düzenine mahkum edildik.
(bkz: haa tamam o zaman)
Ne yapacaktı? Adam haklı.
Aylardır masa masa dediler.
Bula bula 75 yaşındaki on senelerdir kaybetmediği seçim kalmamış birini aday diye tutturdular. Merak Akşener akılca davranıp masayı aldı başlarına yıktı. Sizlere de tuvalet terliği ile mutluluklar canikom. O çay ocağındaki dayı sizin yanınızda allame-i cihan kalır.
Bir masayı ayakta tutamayanlara ülke mi emanet edilir. Vatansever seçmenin haklı tepkisidir. Yine ne varsa reiste var.
Hacı dayı! sizin capsizliginiz yüzünden ülke bu halde. la bir titreyin kendinize gelin amk.
Aman önce tedbirini

https://www.hepsiburada.c...EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Al da öyle ver.
Aha da böyle basacam
Onun yıllardır malumlara bastığı gibi
Ahahahah

görsel
Tayyip'e veresin diye ortalığı karıştırıyorlar olmasın??
Olay yapmadan sakince sükunetle olayı güçlü bir duruma çeviren kazanır.
Aranızda hukukçular var, bilirler. Diyelim ortada satılmış bir ev ve buna ait bir tapu iptal davası var. Ortada üç muhatap vardır; evin satışının iptalini isteyen, evi satan, evi alan. Burada işi bozulan kişiler alıcı ve satıcıdır ama bu halde dahi, ikisini aynı avukat ya da firma savunacak olursa, aralarında aslında çıkar çatışması olduğu için mahkeme satışı muvazalalı görür.

Yani çıkar çatışması yaşayan kişiler hukuk önünde dahi aynı tarafta olamazlar. Masaya bakıyorum; koyu dinci parti, rakip partinin sağcı eski başbakanı, rakip partinin sağcı eski ekonomi patronu ve sol muhalefetin başlıca temsilcisi aynı tarafta.

iyi parti’nin ayrılması benim gözümde bir son da değil, diğerleri halen mantıklı bir birliktelik, bir mutualizm tablosu çizmiyor.

Ben siyasal bir yorum yapmadan, olayları nasıl görüyorsam, bunu aktarıyorum. Partizanlık yapanların oyu değişmez ama arada kalıp sadece bir değişim istediği için altılı koalisyona oy vermeye yeltenenler bir güvensizllk yaşayabilirler.

Bu arada masa falan deniliyor ama, iktidar bunu vurgulamayı nasıl kaçırıyor anlayamıyorum, bu resmen koalisyon. iki ve Üç partili koalisyonlarda ne yaşadığımız ortadayken, altılısıyla ne hayal edebileceğimizi hatırlarsaydı bile, şu ana dek bu tartışmalar alıp yürümüş olurdu.
Aynı gerizekalı...

Ulan ortalık rte baştayken nasıl karışıyor/karışabiliyor diye sormuyor.
Madem öyle önce biraz vazelin kullan da zor olmasın.
dış güçler yine iş başında, çözerse reis çözer. evet.
Düzenimiz bozulmasın bende tayyip'e oy vercem.
Dış güçler ortalığın karışması bahane kesinlikle şüphesiz. zaten vermeye meyilliydim desene sen şuna sjsj..
Bende tayyip e vercem bu sefer
Size dar gelen bana bol gelir aq.
Başka adam mı var sanki?