1. 1.
  en çok üzerinde durulması gerekirken hiç tartışılmayan, esamesi okunmayan değerdir. kadınların toplum yaşamına iştirakının asıl amacı beyin gücümüzü ve medeniyet oluşturma beklentimizi desteklemesi. gelgelelim tük kadını ayşe özyılmazel ve pucca arasında sıkışıp kalmış bir sahte kalabalıktan ibaret. işe alınırken dahi cinsel cazibesi ana etken. yani ki e değerli beyinlerimiz bile zamanla mutasyona uğrayıp kendini heder ediyor.

  bu suçun tamamı kadınların değil sümme haşa. burada düpedüz türk erkeklerinin kadınlara değer veriyormuş gibi yapıp onlarla eğlenmesi de söz konusu. iyi yetiştirilmemiş her insan kadın olsun erkek olsun, esasen birer kral soytarısı gibi yaşayıp ölüyor.
  4 -1 ... persona n0n grata
 2. 2.
  senin ona ne gözle baktığınla alakalıdır.
  sen onu bilgi paylaşımında bulunulması saçma, aman o bu işlerden ne anlarmış gözüyle bakarsan, sana katacağı değer elbette sıfır olacaktır.
  1 ... parlakmavi
 3. 3.
  kadınların ekonomiye katkılarını unutmayalım.
  ... mechul yazar
 4. 4.
  kadinlar olmasa biz erkekler yasayamazdik heralde.
  ... casper2121
 5. 5.
  eğer ki sizi sevenine ama gerçekten sizi sevenine denk gelirseniz ölmeden önce cennetin belirtilerini size gösterecek kadındır. ayakları altında la sonuçta cennet.
  ... deli picak
 6. 6.
  (bkz: ortalama türk erkeği)
  ... en asil duygularin insani
 7. 7.
  sen, ben, hepimiz. seni doğuran annen de ortalama ya da ortalamanın üstü veyahut ortalamanın altı bir türk kadını olduğundan mütevellit kattığı değer sen, ben oluyoruz. yani hepimiz. kendine değer vermiyorsan bilelim.
  ... mr zeze
 8. 8.
  basendir abi. bu kadar basenli bir toplum yok daha.
  ... mahlasniko
 9. 9.
  anneliktir.

  ne kadar eski kafalı, eski insan diye görsek de bazılarını, en güzel evlat yetiştiren bence türk anneleridir.
  ... parlakmavi
 10. 10.
  yok denecek kadar azdır.
  ... kevinkone