bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    işkencedir... herkesin aynı anda yüklendiği akşam saatlerinde, hele bir de içlerinden biri download'a kalktı mı bağlantıdan ümit kesilir. bilgisayar ile başbaşa kalınır. o sana bakar, sen ona bakarsın bu turuncu işaretler ne zaman dolacak diye. can sıkıntısıdır vesselam. **
    4 ... denizci cakabey
  2. 2.
    adsl, internet vb. konularda fazla bilgili olmayan sahsiyetlerle gerceklestirildiginde hiçbir sorun olmazken, sabah aksam download yapan, sahsiyetlerle gerceklestirildiginde cinayet sebebi olabilecek hadise
    5 ... dopdop
  3. 3.
    ortak adslyi ortak bilgisayardan kullanınca rezilliği maksimum olan durum (bkz: ben)
    3 -1 ... hiperaktif
  4. 4.
    512'lik bağlantının 4 masaüstü, 4 dizüstü bilgisayar tarafından kullanılması. Hele bir de kotalıysa msn de bile 8 bitten tasarruf etmek için kısa yazılarla yazışmaya çalışmak. Bağlanı sürekli koptuğundan bir türlü upload yapamamak.
    3 -1 ... honour
  5. 5.
    eğer evde 4 portlu modem kullanılıyorsa, aylık adsl ücretinin evdeki internet kullanıcıları arasında ortaklaşa ödenmesine sebep olan, adsl'yi çoklu kullanım türü.
    3 ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    ortak adsl e girip başka ortaklıkları bozmak; arkadaşlık gibi...

- ben bu ay hiç girmedim fatura ödemem

veya

- benim pc ye seninkinden virüs bulaşmış
    2 ... in flames
  7. 7.
    bir ana makina ve o ana makinadan çıkan ethernet ile diğer bilgisayardan bağlanıyorsanız yaşan durum içler acısdır.bir tarafta ırak * diğer tarafta amerika ** ee nerde özgürce internette gezmek.ey amerika *özgürlük getircektin sokayım senin özgürlüğüne denilesi iğrenç durum
    5 ... berbay
  8. 8.
    ucuzdur.
    2 -2 ... pafküf
  9. 9.
    adsl hizmeti sahibinin faturasinin ortaklara bolusturulerek az para vermesi ve internet hizinin yer yer yavaslamasidir.
    3 ... posion
  10. 10.
    armyy ile yapılmasından kaçınılması gereken hadisedir.
    güzel yanlarının çok olduğu paylaşımdır.
    (bkz: adsl kardeşliği)
    2 ... lock