1. 1.
  takı tezgahları,kazıklamaya yeminli kahveler,barlar,kumpir,gözleme,midye satıcıları,hıncal uluçun kankasının barının bulunduğu,dar sokaklar,eski evler,vsdan oluşan mükemmel manzaralı boğaz semti.entelejansiyanın kalesi idi bir zamanlar.eskisi kadar takılmıyorlar sanırım.haftaiçi,soğuk kış günlerinde tadından yenmez.bir de yaz sabahları seher vakti güneş sevdiğinizin gözlerinden yansırken.
  3 ... veritaserum
 2. 2.
  lise yıllarında feriyedeki uzun zamannndır beklenen o en en filmlere girmeden önce arkadaslarla oturup cay içtigimiz, bazen hayvanlık yapıp ikişer kumpir yedigimiz, tavla oynamayı belediyedenin süper deniz manzaralı tesisinde ögrendigim, cok sevdigim canım istanbul köşelerinden birisi.
  4 ... frijit jones
 3. 3.
  karlarla kaplıyken daha bi güzelleşen * *, im julide ayrı bir begendiğim, her daim içinde olmak istedigim yerdir.
  3 ... sephrenia
 4. 4.
  arkadaşımın köprü altı dediği güzel manzaralı ama kafelerinin pek kötü olduğu semt, gidilirse kumpir yemek için ve sevgiliyle dolaşmak için gidilesi yer.
  1 ... sefertasi
 5. 5.
  bir çorum ilçesi.
  1 ... the kene
 6. 6.
  Deniz manzarası bir harika olan evimin dibine kısa yol olduğu için boş zamanlarımı genellikle geçirdiğim.iğrenç barları olan buna rağmen elinize bir gözleme veya bir kumpir alarak sevgilinizle gidebileceğiniz güzel mekan.Ayrıca boğaz turunu da tercih edebilirsiniz.
  1 ... hakande84
 7. 7.
  ilerde yaşamak istediğim deniz kıyısı şirin istanbul semti.
  1 ... freedean
 8. 8.
  ortaköy diyince akla kumpir gelir. nerde yerseniz yiyin hiçbiri ortaköyde yenen kumpirin tadını vermez.serin bi yaz akşamında oturursunuz cafelerin birinde bi yanda tarihi (bkz: ortaköy camii) diğer yanda ışıl ışıl köprü ve deniz manzarası...
  2 ... a dying wish
 9. 9.
  camisi ve avluyu yalayan dalgaları yıllardır, tablolalara, kartpostallara, fotograflara konu olmus, bogaz incisi.
  ... karpuzkabugu
 10. 10.
  cafelerde hesabinizi kitabinizi iyi bilmezseniz adama hesaptan kaktiran ve fahis fiyata hizmet sunan mekanlara malik yerdir. (bkz: mesut yar la ilk cay ucretsiz zirvesi)
  ... mulayim