bugün

türkiye'nin doğusundan içeri doğru yayılır.
giderek daha çok girdiğimiz bataklıktır. Maalesef bu bataklığa girip yara almadan kurtulan yok!
Akp'den önceki 80 yıllık geleneksel uzak durma politikamızdan sonra akp'nin cumburlop daldığı iğrenç bataklıktır.

He Tayyip bi sen akıllıydın.
donumuza kadar battık ama umutlar tükenmiş değil, eğer referandum evet çıkarsa bittik demektir.
ben bu ülkede menderes ve tayyip den daha batı hayranı insan görmedim.

biri kahraman amerikan askeri müslümanları ırak'ta kıyıp biçerken dualar etti evlerine sağ salim dönsünler diye.

diğeri ise ne kadar toprak kurum varsa amerikaya peşkeş çekti zamanında.
adım adım içine çekildiğimiz ve o bataklığın yaratıklarını ülkemizde aslanlar gibi ağırladığımız için ! yakın zamanda sınırları içerisinde yer alacağız.
derhal ama derhal kurtulmamız ve uzaklaşmamız gerek.

büdüt: ingiltere, avrupa, amerika ve rusya gibi büyükbaşların oradaki petrolü yemek adına örgüt üzerine örgüt peydah ettiği ve bizim başımıza saldığı gerçeğini bilip hala arap petrol denizinde jet skiye kayak yapacağını düşünen salaklarada ayrıca selam olsun. çıkmayın oğlum çıkmayın. reisiniz sizi bitirince anlayacaksınız bu ortadoğu yavşaklığının sizlere nelere mal olduğunu.
yağdırın şimdi eksileri.
https://scontent-mxp1-1.x...847a41cd4&oe=59904F2E
şenlik zamanı ortadoğululara yalvarırsınız, nolur bizi de içeri aldır diye, eskişehir yolundan geçerken bakar bakar iç çekerseniz, tercihlerde ilk sıraya yazarsınız, giremeyince, imkanlarından faydalanamayınca bataklık. hadi ordan.
Doğa olaylarını ilahiyatla açıkladığı sürece bu bataklık son bulmaz.

Yağmura rahmet yağıyor demek mesela.
yaşayan ölüler topluluğu, bir nevi zombieland.
bataklık olmasına neden olanlar pek konuşulmaz. hatta uygarlığın temsilcileri olarak görülür.
Arkadaş nerede cahil, dinle alakası olmayan dinciler ve onur haysiyet olmayan adamlar varsa bu coğrafyaya toplanmış. Türkiye derhal bu bölgeden uzak durmalıdır. Aksi takdirde bu bataklık hepimizi yutar.
Acı bir gerçektir. Ortadoğu, tarihin ilk devirlerinde beri sürekli bir kargaşa, kaos içinde.
Trump'ın Meksika'ya duvar ördüğü gibi bizim de bu coğrafyaya duvar örmemiz gerekirdi zamanında
O zaman göçmen krizi olmazdı.
emperyalizmin ölüm fermanını ortadoğu hazırlamaktadır.
fikri, siyasi, manevi ve vurucu güç bütün ortadoğu ve türkiye'de güçlenmektedir!
düşmanları istedikleri kadar kudursun, anın mücadeleleri içinden sesleniyoruz.

''istikbal islamındır''

salih mirzabeyoğlu - gölge
çok pis kokar...