1. 1.
  oldukça merak edilendir.
  şimdilerde lüks yaşıyorlar dubai de katar da. ama petrol bitince ne olacak ?
  ... gina carano
 2. 2.
  üstlerine kireç döküp nadasa bırakılacaklar. bunlar bu kafa ile giderlerse zaten o petrolünde ömrü fazla değil. amerikayı ingiltereyi fransayı rusyayı kendisine dost edinende gram zeka yoktur. ki zaten olmadığını da kendi elleri ile ispat ediyorlar. adamlar geliyor "aaa bak şii sana ne deddiiii" diyorlar bizim sünniler ellerine palaları alıp milletin kafasını kesmeye toplu katliamlar yapmaya başlıyor hemen. sonra gelsin iç savaşlar etnik çatışmalar toplu katliamlar..

  bunları seven sempati besleyen türkiye cumhuriyeti vatandaşında da ışık yoktur. bunların bize yaptığı hainlikleri ne yunan ne ermeni yapmıştır.
  5 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Petrol dünya üzerinde hiç bitmeyecektir bunu yazın bir köşeye.
  -3 ... ktm li aynasiz
 4. 4.
  PETROL BiTMEZ AKILLIM ZAVALLIM.
  DÜNYA DÖNDÜKÇE ÇOĞALTIR ALLAHIM..
  ... ruzhan
 5. 5.
  petrolün ömrü çok kısadır.sputnikte bile rusya 20 yıl sonra petrolsüz kalacak diye 50 tane haber okudum.arapların 40 sonra baya baya azalacak.ortadoğu değil tüm dünya yaprağa yiyecek de bizi etkilemez o...tesla motors diyeni sikerim.neden ayda 300 taane arabyı zar zor üretiyolar araştırın. o kadar batarya üretimi için hammadde dünayada yok.atla gezerler.trelebüsle gezerler heralde..büyük gemilerde hidrojen motoruna geçer.yoksa abrams tankı biraylada çalışıyo.demek istediğim petrolün aletnatifi bu günde zaten varda.dünaynın zenginliği onu ikame edemez.milyarlarca insanın ulaşımını sikik akülü arabalarla sağlamaya lityum da yetmez alimünyumda yetmez.nüfusu azaltsınlar.doğururken banamı sordular amq...bok yesinler...
  ... porno izlemeyen ergen
 6. 6.
  Sorunsal falan değil, Aklı olana hiçbir şey olmayacak.
  Aklı olan zaten çoktan 3-5 futbol kulübü satın almış olur, geri kalanı ne mi olacak? işçi olacaklar, uzay mekiğinden inip eşeğe binecekler.
  ... dalya rock yazar
 7. 7.
  su savaşları başlayacak.
  1 ... isveccakisi
 8. 8.
  dünyanın kıyameti petrol değil su bitince kopacak.. enerjide belki 50-60 yıl sonra petrol diye birşeyede ihtiyaç olmayacak.
  1 ... hayta38
 9. 9.
  petrol ve doğalgaz ticareti yapan birçok ülke modern finans enstrümanları olan çok uluslu şirketlere yatırımlar yaptılar. bugün kullandığınız teknolojide bile yatırımları var, ortaklıkları var. bir çoğu kendi ülkesinde turizme yatırım yapıyor. mesela son açıklanan dünyanın en güvenli şehri olarak abu dabi seçildi. körfezde birçok ülke turizme büyük yatırımlar yapıyor. yani sandığınız gibi petrol bitse ve petrole ihtiyaç olmasa bile şimdiden önlemlerini alıyorlar. peki sen güzide avrupa ülkesi, ne yapıyorsun geleceğin için, 3 çocuk mu? *
  1 ... daikokuten
 10. 10.
  Kartlar yeniden dağıtılacak.
  2 ... sogeking