bugün

gülünç olabilen sayfalardır çoğu zaman.özellikle koskocaman harflerle görüş,sevilen söz ya da kitap adı yazmaları çok hoşuma gidiyor benim.bazen de kişilik tanımı yapmak için kişiliklerini kaybettiklerini düşünmeye iterler insanı. :

http://img717.imageshack.us/f/asdadasdr.jpg/

düzenleme:hatunun adını vermişiz,yazık,olmaz.same shit different day'e teşekkür ettim.
oldukça güzel sayfalardır. sizin yada bizim yaptığımız sayfalardan daha saf ve temizdir. çünkü daha yeni öğrenilmiş bir şeydir.
orta yaşlı teyzelerim , amcalarim facebook un online bütün oyunlarinin aranan insanlaridir.
genelde aynı profil fotoğrafından 24 tane bulunur. mantığını çözebilmiş değiliz henüz.
genel olarak çocuklarıyla, kocalarıyla fotoğraflarını koyarlar, türküleri paylaşırlar..
isimlerin başlarına tc ekleme furyasından etkilenmiş örnekleri sıklıkla rastlanır. hala mı protesto ediyorlar yoksa o tc'yi orada unuttular mı, bilmiyorum.

büyük harfle yazma ve yazıların arasına bol bol "..........." koyma alışkanlıkları vardır.

bir gönderide söyleyeceklerini tek bir yanıtta söylemek yerine, anlık mesajlaşma platformunda mesaj yazıp enter'a basar gibi arka arkaya birkaç yanıtta söylerler.

profil fotosu olarak vesikalık fotoğraf ya da dandik webcam ile çekilmiş bir yüz fotoğrafı koymak tipik özellikleridir.

wordart ile yazılmış bayram kutlamaları, özlü sözler, atatürkçü propagandalar sık sık paylaşırlar.

bir akrabanın veya arkadaşın fotoğrafının ve hatta alakasız bir gönderisinin altında "ooo cancancığım hayırlı olsun", "canım çok büyükmüşsün halangillere selam söyle", "oooo yeğenim geziyoruz bakalım" gibi şeyler yazmaktan zevk duyarlar.
hem kızlık hem de kocasının soyismini kullanınca brezilyalı futbolculara benzemektedirler.

(bkz: tc çapulcu sevgi aysun altıparmak kocasinanoğlu)
güncel Önemli Başlıklar