1. 1.
    mide bulandıran iticiliktir.

esmer erkek
    2 -6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Ha siktir lan çevremde en çok kız düşüren tiplerdir. Adam da para, araba, olgunluk var daha ne olsun.
    2 ... kabuuss
  3. 3.
    erkeğin en çekici olduğu ve nirvanaya ulaştığı dönemdir. kadınların ve kızların çoğu hasta olur bu tiplere.
    1 ... seruven44
  4. 4.
    kadınlar orta yaşlı erkele tipiiçin çıkmıyorlar öyle olsa lisede ünide baby face erkeklerin dibine düşmezlerdi.

23 yaşında büyük bütün kadınlar menfaatçidir erkeklerle parasıi statüsü vb. için birlikte olan ..........dır.
    1 -6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    i.nelik yapmasinlar, genç kızları genç erkeklere bıraksınlar.
    1 ... pilotmont 1
  6. 6.
    olum kızlar rahat bırakmıyor bu adamları hele zengin ve oturaklı bir tipse tapıyorlar. malum kızların çoğu güce ve paraya tapar.
    1 ... seruven44
  7. 7.
    Bu adam orta yaşsa burası liseli kaynıyor. Ayrıca aklı fikri olmayan sürekli karı kız düşürme derdinde olan - genç ergen ne derseniz- erkekleri kızlar ne yapsın.
    2 ... en sevdigi renk mor olan
  8. 8.
    orta yasli erkekler ergenlerden daha azgın emin olun.

ergen dediginiz en azından gidip kendi yaşıtı ile birlikte oluyor.

orta yaşlılar gibi liseli hatta orta okullu kızlara sulanıyorlar.

bir ara bir cihat sitesine sosyal deney için girip kız taklidi yapmıştım yaşım 18 diyordum en çok 25-50 yas arası orta yaşlılar sarkıyordu bunların bir çoğuda evli barklı adamlardı. öyle iğrenç seyler yazıyorlardı ki 30 lu yaşlarda bir tane ruh hastası kaka yaparken resim göder demişti daha neler neler..
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    orta yasli erkekler ergenlerden daha azgın emin olun.

ergen dediginiz en azından gidip kendi yaşıtı ile birlikte oluyor.

orta yaşlılar ise liseli hatta orta okullu kızlara sulanıyorlar bu kadar pislik ve azgın kart zamparalardır.

bir ara bir chat sitesine sosyal deney için girip kız taklidi yapmıştım yaşım 18 diyordum en çok 25-50 yas arası orta yaşlılar sarkıyordu bunların bir çoğuda evli barklı adamlardı. öyle iğrenç seyler yazıyorlardı ki 30 lu yaşlarda bir tane ruh hastası kaka yaparken resim göder demişti daha neler neler..
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    Var olan iticiliktir.ne kadar orta yaşlı erkek tanıdıysam hepsi değil belki ama büyük çoğunluğu şerefsiz çıktı.
    -1 ... donepezil