bugün

Odtü ruhuna uymayan rektörü gittiğinde çok mutlu olunacak okuldur. Aslında okulun bir numarası yoktur. Öğrenciye pek değer vermez. Sistem tamamen hocalar için kurulmuştur. Oysa ki Odtü'yü Odtü yapan ruhudur, duruşudur, öğrencileridir.
Kalan son kalelerden biridir ne yazık ki...
sevmeseniz de küfür etmeye hakkınız yok.
türkiyenin en saygın ünilerinden biridir.
odtüdür.
üniversiteden mezun olduktan sonra sadece hazırlık okumak için sözelden tutturup da gitmediğim okul. amk komple uzaktan olacağını bilseydim burayı yazardım.
Buraya yazdığım bir entriyi resmi instagram hesaplarında paylaşmışlar. Duygulandım vallahi billahi.
çomarın giremeyip berbat diye kötülediği üniversite.
Öğrenci kalitesi nesile bağlı olarak oldukça bozulmuş güzide üniversitemiz.
çok kalite okul olur.

az sayıda olsada boş teneke muhabbeti yapan sesleri malesef çok çıkan solcuları olmasa .
burası mezunu bir tanıdığım var. kendisi iktisat mezunu. türkiyenin imfden borç almamasını eleştiriyordu. imfden neden borç almıyor bu hükümet amk ya falan diyordu.

sözlerim bu kadar hakim bey.
gecenin bu saatinde ders çalışıyor olmama neden olsa da kavuşmuş olduğumdan dolayı fazlasıyla mesut olduğum okulumdur.

sonuçlar daha açıklanmadı sanırım ama bu sene sınava girmiş ve hakkında soruları olan arkadaşlar her zaman yeşillendirebilirler.
tuvaletlerine tuvalet kağıdı koymamasıyla meşhur üniversite.

çare ne? Çare aklını kullanıp ikinci kattaki tuvaletlere çıkmak.
k.k.t.c. kampüsü bile olan bir üniversite, sınav şampiyonu olduktan sonra, yanında upgrade olarak ucuz alkol ve kumar hakkı kazanıyorsunuz.
bugün açıkladığı pass/fail sisteminin koşullarıyla ne kadar öğrenci düşmanı olduğunu bir kez daha göstermiştir. eğer ortada "aaa ne güzel sistem bizde de olsa keşke" denilen bir sistem varsa sağolsun odtü yönetimi bu sistemi alır en öğrencinin işine yaramayacak şekilde uygularlar.

boktan yönetimine rağmen seni çok özledim.
Arada yüksek lisans için bana göz kırpan ama %100 ingilizce eğitimiyle daha serin sulara atlamadan ödümü patlatan üniversite.

Güzelsin ama ODTÜ’sün be kardeşim.
hiç özlemediğim , mümkün mertebe işim düşmedikçe veya arkadaşlarla buluşmak için sözleşmedikçe uğramadığım, ve uğramayacağım karanlık ömür törpüsü, hayat karartan zulüm yuvasıdır. orada yaşadığım tüm anılar sanki gri bir arkaplan temasında oynayan korku filmi gibidir. şu malum koronanın, bu okulun yönetici takımına ve özellikle bölümü eziyete çeviren fizik bölümünün dinazor hocalarına (iyi 5 6 hoca var onların kilometrelerce yakınından bile geçmesin ) ziyaretini en tez zamanla gerçekleştirmesi en büyük temennimdir. malum azalarak bitiyorsun bari giderayak bir kıyağını görelim.
çok fena özlediğimdir. şimdi yine odtü'de olsam, dersten çıkıp yemekhaneye koştursam, yurtta kafam atınca çıkıp boyuna yürüsem, devrimde iki yuvarlansam, caaanım bölümümde oturup sadi turgut homeworkü çözsem usul usul. çok özledim çok.

"v*rshan seni bile özledim" diyeceğim, yakındır.
kampüsü çok geniş ve boyuna yeşil, ankara'da bulunan bir teknik üniversite. a1 kapısı söğütözü'ne, a2 kapısı bilkent'e, a4 kapısı 100. yıl işçievleri'ne açılır. eymir gölünün işletme hakkına sahiptir ve girişi gölbaşı'ndadır.
deniz bilimleri enstitüsü erdemli'dedir. kuzey kıbrıs kampüsü de mevcuttur ancak rektörlük ankara'dadır.
görsel
görsel
görsel
Black friday saçmalığından nasibini almış. https://www.google.com/am...n-sarlatanliga-tk-411483h
düşünen her insana terörist damgası vurun bakam ama o insanların yaptığı akademik başarıları okumaya kültürünüz yetmez.
Büyüklüğüyle insanı yoran üniversite. Özellikle fen fakultesi- yurt arası tam bir maraton.
tipik bir ortadoğu mektebidir..

dandiktir..
zamaninda fizik bolumunde okumayi deli gibi isteyip icimde ukde kalmasina sebep olan universite. ah be.
güncel Önemli Başlıklar