bugün

rıza olmayan her ilişki türü tecavüzdür. Kişinin hayat kadını olması durumu değiştirmez.
kişinin orospu olması, durumun tecavüz olduğu gerçeğini değiştirmez.
travesti çıkarsa dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olunabilir.
insana tecavüz etmek.

insan olan olaya bu açıdan bakar.

insanların meslekleri tecavüzü haklı gösteriyorsa, öyle meslekler var ki insanda yarattığı öfke hissi bunu düşündürebilir. Ama hakim karşısında veya senin gibi vasıfsız insanlar nazarında orospuya tecavüz eden pzvnk evladının haklı görüldüğü gibi haklı görülmez.

Sözde Müslümanlar ülkesinde kadın olarak yaşamak ne zor yarabbim!
Yok bunu yapan ağır orospu çocuğudur o kesin de, evlilik içi tecavüz nedir amına koyim, istemiyorsa ayrılır zaten ayrılmıyorsa bu tecavüzle ne alakası var tecavüz hakkın olmayan bir şeyi almaktır, evlilikte birbirinden faydalanmak ne zaman tecavüz olmuş amına koyim.

Modernim ayağına kafayı yedi millet.
Ulan 2 seçenek zor değil.

Ben istemiyorum dersin boşanırsın, istiyorsun o zaman demezsin zaten bunun nesi zor bu kadar ya ama kadın boşanamıyor toplumsal baskı falan geçin bu işleri, o baskı kadına yok sadece, ilişki istemediğiniz insanla zaten neden evleniyorsunuz en başta.

Nereden baksan boş küme bu evlilik içi tecavüz, yok öyle dava amına koyim.

Ben sadece benim boğazımdan değil karının da karnı doysun diye çalışacağım 10 saat o evde otursun yorulmasın, akşam gelicem iki öpüp sevicem her yerim şiş başım ağrıyor diyecek, sikerim öyle düğünün derneğini.
kişi isterse hayat kadını olsun,tecavüz meşrulaştırılamaz.

gerizekalı.
mesleği ortada olan biriyle zina yapmak yani icra etmesine yardımcı olmaktır.
gocunulacak bir şey de yok gayet.
Sonuçta insan o amına koduklarım. insan.
Bir 20 sene hapis yatmanıza neden olur.
tecavüz suçu, hiç bir kılıf uyduralamayacak kadar insanlık onurunu hiçe sayan bir suç olması nedeniyle kanunların öngördiğü en üst seviyedeki cezadan hüküm giymelidir.
güncel Önemli Başlıklar