bugün

sopa yemeye ya da küfürlere maruz kalacağınıza delalettir.
tck da suçtur. hakaret kapsamına girer.
ibneye ibne demekle eşdeğer midir?tartışılır.
eğri oturup doğru konuşmaktır.
çok büyük olasılıkla, "sensin orospu!", yanıtı alınacağından, uzak durulması gereken davranış, tutum.
söylenmemesi daha iyi bir durumdur.söylendiği taktirde fiyat yükselir.
ali'ye ali demek kadar doğaldır.
hakkınızda dava açılmasını sağlar.
yüzüne karşı dersen bambaşka cevaplar alabileceğin davranış.
Eğer denebilseydi Sabah programlarını sunanlar "veeee karşınızdaaaa OROSPUUUUUUU" diye programa giriş yaparlardı.
hakarettir,*.
tehlikeli bir iştir. kibar bir şekilde göt edilebilirsiniz.
(bkz: ne var evladım)
söylenmesi çok yerinde olsa da insanın sinirlerine hakim olması ve denmemesi gereken sözdür.
kalabalık bir ortamda ; bir çok orospu içinde söylenmiş ise sıkıntı yaratabilir ;

- orospusun sen .
+ ben mi ?
- hayır sen .
* ben değil mi ?
- hayır şu .
' bana diyor .
- hayır ulan .
; beni gösteriyor .
- ya ne kadar salak orospularsınız be !
annem der ki:
-orospuya orospu deyince ağzın pis olmaz..
ağız dolusu orooossssppuuu demeyi hakediyo bazı orospular.. böyle o'yu uzatıp p'yi tam vurgu yapa yapa orossppuu demek..
bekir: orospuuuuu
uğur: orospuyum ulaan
bekir: bana da vereceksin. orrosspuuu
uğur: vermeyecem ulan!!

(bkz: masumiyet)
http://www.youtube.com/watch?v=AHEt6kIUnw0
başka ne diyelim gerçek bu.
bir orospu orospuysa orospudur orospu.

ne güzel bi cümle bu ya.
bu çok büyük göt verenlik. "keyif kahyası" demek hem hayat kadınının hoşuna gider, hemde sizin medeni biri olduğunuza delalet eder.
ortam epey gerildi yalnız.

görsel
ekonomik ve sosyolojik konumda "seks emekçisi" ve "seks işçisi" demek yerinde olur çünkü parayı verene bir değer yaratırlar Bu değer'in ne olduğu önemli değildir.

eski tabirle bunlar "fuhuş erbabıdır". Makroekonomik olarak "fuhuş sektörü" denebilir, ama "orospuluk sektörü" diyemezsiniz.

Keza, küfür ederken "orospu çocuğu" denir ama kimsenin aklına "seks işçisi çocuğu" demek gelmez.

Kıssadan hisse: taş yerinde ağırdır.
neye göre,kime göre. şayet erkeklerin de orospusu var. bir rivayete göre iflah olmazlarmış.
bir kadin disilik sembolu uzuvlari iceren fotograf atiyor.

haydar-gordugum en kalitesiz orospusun.

meriç-güclü kadin. kadinligini kullanarak sizi birbirinize dusuruyor.kiskanc kucuk memeli kezolari ifsa ediyor.cekemiyorsunuz.

meriç ozel mesaj-merhaba memelerin cok guzel.
bu ülkede bir orospuya orospu demeyeceksin, bir de ibneye ibne. götünüze teneke bağlıyorlar. ne hayvanlığınız kalıyor, ne öküzlüğünüz.

orospu da ibne de dünyanın en değerli mahlukatları amına koyayım.
hayat kadını, telekız falan da denebilir.