bugün

inanın hiç çekilmeyen nadir büyülerdendir bu...

gülüşünde, ben neler gördüm geçirdim imaları vardır. sözlerinde ise sürekli penisi yarı erekte halde tutmayı başaran ufak şımarık mesajlar... ama kime karşı rollendiğini de bilmek lazım hanım kız...

söze girince, amcığının ortamda saygınlık kazanması için yeterli olacağını düşünerek konuştuğu için gayet özgüvenli konuşur. nasıl olsa belki sikerim umuduyla bu hanım kızımızı destekleyecek çok civan delikanlı vardır diye düşünür. haklıdır da. ben her zaman derim, am öyle bir muskadır ki kadını erkeğin onlarca adım önüne taşır. albert camus'un da böyle bir sözü vardı ama konumuz o değil şuan.

konuşurken herkesi süzmez bu karılar. belirlediği 1-2 kişiye anlatır gibi yapar ve ortamda geri kalanlara çok nadir bakar. bu da kişinin ilgisini ve "bu ırzını siktigim diyorsa doğrudur" düşüncesini artırmaya yarar. ve sonuçta muhabetin sonunda 2x2' nin 5 edeceğine inanan bir düzine erkek oluşur ortamda.
çünkü prenses öyle buyurmuştur.

am gerçekten çok tehlikeli bir dünya. hala keşfe açık...
bir şey anlatırken genelde sigarası ağzında tek gözü kısık kadınlardır ve kolunda mutlaka dövmesi bulunur ve o dövmeyi yaptırdığına hep pişmandır.

isyanqar taqılırlar, hayat üzmüştür. *
güncel Önemli Başlıklar