bugün

40'ından sonra azanı teneşirin paklamasıdır. gerçi bu vatandaşa kamyonla teneşir yığsan fayda etmez.***

http://www.youtube.com/watch?v=7RNjYjGphZU
mafya işi olabilir. eğer öyleyse üzücüdür. adamı feci sikmişler.
bir insan nasıl self shot yapar sorusuna örnekli açıklama getiren fantastik video. eşine alacağı geceliği kendi üzerinde deneyip empati kurmaya çalışan gereksiz erkeğin video kaydı da olabilir.
ekşi sözlük'te patlayan, şimdi de diğer popüler sözlüklere sıçrayan iğrenç video.

ciddi söylüyorum, midesi kaldırmayacak olan bakmasın.

bu arada videoyla hiçbir bağlantım yok, ben onların yalancısıyım. elçiye zeval olmaz.

sonumuz hayrolsun...

http://youtu.be/7RNjYjGphZU

ekliyorum: ben başlığı aramaya başladığımda başlık açılmamıştı.

ayrıca orijinal ismi bu şekilde. ayar vermeye çalışırken videodaki amca gibi kalmayın.
normal bir insanın, kendi iradesi ile böyle bir video çekmiş olmasına inanmak istemeyerek inanmak istediklerimi şu şekilde sıralıyorum...

Bu adamın bir mafyaya çok büyük bir yanlışı olmuş, hatta bir mafya babasının karısına su yapmış, bu yüzden mafya babasıda bunu döve döve bu videoyu çektirmiş. zaten adamın sağ gözünün altı mor ve dudağı patlak. ayrıca ağlar gibi bir ses tonuyla söylüyor...

not: yinede işkence ile ölmeyi tercih ederdim.
işkence gibi bir şey. Son yemeğimi ziyan etti.
kesinlikle zorlamayla çekildiğini düşündüğüm video. adamda orospu olmak istiyormuş gibi bi tip yok açıkçası.
(bkz: orospu olacaksa okumuş orospu olsun)
komik yorumlara sahip olan video.

--spoiler--

boşaldım.
Djagatai

burası bizim eve benziyo lan
batubatu1907

peçete değil babası donuna silmiş ordan kendi imkanlarıyla doğmuş amk
fingerbangize

--spoiler--

ayrıca; (bkz: açmayın orospu dayı)
artık nasıl bir zorlamayla çektilerse videoyu..
gece gece dehteşe düşüren video.
günaha ortak olunmaya çalışılan demode bir video.
(bkz: harun abi)
kesin mafya işi.

Not: skydancer'den sözünü tutmasını bekliyoruz.
kerhen söylenen cümledir.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
yine gündem olmuş videolardan biri.

yeterince gülüp eğlendiysek, işin biraz da ciddi boyutunu ele alalım, izninizle birkaç kelam etmek isterim.

olayın iç yüzüyle alakalı herkes bir tahmin yürütmüş, bu durum; biz normal insanlara! ne kadar imkansız ve sıradışı geldiyse artık, mafya işidir falan diyenler çoğunlukta. olayın mafya işi ya da herhangi bir zorlamayla alakasının olmadığını düşünüyorum. adamın mimiklerine ve ses tonuna baktığınızda, gayet doğal ve samimi olduğunu anlayabilirsiniz, oldukça içten bir tavrı var. herhangi bir zorlama ya da tehdit unsuru olsaydı, jest ve mimiklerinden, ses tonundan gayet rahat anlayabilirdik. ayrıca videonun sonunda kamerayı kendisi kapatıyor. onun dışında, dikkat ederseniz, adamın vücudu bir erkeğe göre biraz fazla pürüssüz ve kadınsı.

tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak, tamamen eşcinsel eğilimleri neticesinde, kendi isteğiyle çektiği bir video olduğunu anlarız.

bu kadar taşşak geçmenin, alay etmenin bence pek gereği yok. aslında açık açık konuşulup kabullenilmesi gereken çok elzem sorunlarımızı bir kez daha düşünmemizi gerektiriyor bu video.
tamam videonun içeriği biraz absürt/komik vs. olabilir, ama aynı zamanda bir o kadar da gerçek!

bugün ülkemizde, karısının koynunda, içinde söyleyemediği onca şeyle uykuya dalan, çoluk çocuk sahibi, kaç tane bıyıklı eşcinsel abi vardır allah bilir...

onlardan biri olmadığımız, onların olmadığı anlamına gelmez. onlardan biri değiliz diye de, bu kadar dışlamaya, bu kadar taşak konusu yapmaya hakkımız yok. eğer allah'a inanıyorsanız, bilin ki, o adamlar öyle yaratılmış, seçme şansları yok. evrim'e inanıyorsanız da bilin ki, o adamların evriminde birtakım sorunlar çıkmış, onların elinde olan bir şey değil!

bu durumu ne zaman idrak edeceğiz, ne zaman bu tarz şeylerle dalga geçip, osuruğa falan gülmeyi bırakacağız merak ediyorum.
evrim ya da yaratılış konusunda asıl sorun onlarda mı yoksa onların bu halleriyle taşak geçenlerde mi?...

yahu siz dünyayı nasıl bir yer sanıyorsunuz ki? bugün ensest denen bir şey var, ve bu hususta ülkemiz dünya genelinde ilk üç'te. öz kızını siken adamlar, abilerinden çocuk sahibi olan kadınlar var, biz hala şu sikimsonik videoya gülüyor/kızıyor/şaşırıyoruz. sıradışı bir durum söz konusu değil ki... her gün yaşanan bir gerçeği, adamın biri videoya alıp herkesle paylaşmış, tek fark bu yani.

hastaneler; makat röntgeninde soda şişesi çıkanlarla dolu, gazetelerde her gün bir 'damacanaya tecavüz' haberi okuyoruz, sanal chat ortamlarında 'kocanı_aldatalım' 'üçüncü_arıyoruz' 'karımısikenyokmu_06' gibi nicklerle, akla hayale sığmayan muhabbetler dönüyor. erkek nüfusu ilk tecrübesini eşekle yaşamamış köy sayısı yok denecek kadar az.

ve daha bir sürü şey... yani tüm bunlar yaşanırken, bu video çok mu uçuk? çok mu komik?
gereksiz videoların başını çekmektedir. ayrıca bir o kadar iğrençtir.
klasik bir yurdum gerçeği! memlekette bunlardan bir sürü var, hangi dünyada yaşıyorsunuz olum siz?

hala mafya diyenler var, bu adam gerçek dedim diye yemediğim ayar kalmadı, alın amk;

http://www.manjam.com/pla...hnaxwdi3rea9bxy7ekefo3jyb

görsel

alın size mafya, mafyacı abiler bunu zorla siteye üye yapmışlar evet! te allam yalebbim ya... hadi şimdi dağılın!
videoun içeriğinden ziyade charles dickens tagiyle yaran videodur.
(bkz: zekalıyım ama amele olmak istiyorum)
haddinden fazlaca zikilmekte olan bir kişinin feryadıdır.
-orospu olmak istiyorum?
+gerekli özelliklere sahip misiniz?
-bi s*ksen anlarsın?!
+orospusunuz, onaylandı.
adama bütün bunların zorla yaptırıldığına toplumca kanaat getirdik ama niye yaptırıldı onu hiç konuşmadık.

her ne kadar gay,top tipi yoksa da nasıl desem , piç tipi var adamda.kaçamak yapayım derken baltayı taşa vurmuş olabilir. yada birilerine kazık atmış olabilir.
abi de tanga ya , aman taklaya gelmiş böylece .
ilk bir hafta ücretsiz diye bir kampanya ile devamı getirilse daha güzel olacak olan hede...