bugün

bugün gördüğüm ve şaşırdığım kız.

""" evet beyler utancımdan ss alamadım fakat anlatıyım. Bugün florya metrobüs durağına yürüyordum , florya ormanına girdim kestirme olsun diye , el ele diz dize oturan çiftler vardı ben onlara takılmamak için daha kenardan gittim . biraz ilerledikten sonra tam dönemeçe girdim bi baktım tam arkamdan yaprak sesleri geliyor ; sonbahar başladığı için sarı yaprakların çoğu yerlerdeydi . neyse köpek kedi falan sandım arka çaprazıma bi baktım ,bakmaz olaydım . türbanlı genç kız sevgilisini yere yatırmış öpüşüyorlardı. kız çocuğa bacaklarını kalcasını heryerini elletiyordu. beni gördüler mi bilmiyorum ama ben uzaklaştıktan sonra da devam ediyorlardı. şimdi size soruyorum o başörtüyü o kız neden takıyor , sorsan en namuslusu o , açık kızlar namussuz. ona kalsa şeriat gelmeli ama bugün sevgilisiyle ormanda yiyişiyor. e ben de bunları samimiyetsiz buluyorum kardeşim . madem onu takıyosun ona göre davran . sözüm diğer kapalı kızlara değil. ben bu manzaradan rahatsız oldum fakat bu demek değil ki ben sağcıyım , ben de dibine kadar solcuyum ama sen hem diğer kızları eleştir hem de git her türlü pisliği annenden babandan habersiz ormanlarda tenhalarda yap. mevlana nın da dediği gibi ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün . sen sevgilinin yanında öyle babanın yanında böyle olma. """
Türbanlı olduğu için ne yaparsa yapsın cennette nurilerle ödüllendirilecek kızdır.
bu işi kapalıda yapsa açıkta yapsa aynı hesabı ödeyecektir. sadece bunu yaptıktan sonra çok namusluymuş gibi davranmasınlar yeter. bu onları daha da orosbu yapar.
sorun o kızın baş örtüsünde değildir. başörtüsü takar ve istediğini yapar bu kimseyi ilgilendirmez...

ama toplumun gözüne soka soka yapamaz. dış dünya herkese aittir ve sınırları vardır.

türan üzerinden milleti sınayan bir kız değilse ve evinde yapıyorsa ne bok yerse yesin tabi...
orman fantezisi seviyordur.
ibneye bak,yapması günah da izlemesi sevap mı piç ?!
türbanlı dindar bir bayanın ormanda da olsa alenen yiyişmesi ahlaksızlıktır, en az götü başı açık solcu kızların alenen cinsel ilişkiye girmesi kadar ayıp ve günahtır.
bence tek sebep olduğu islami figürleri zedelemek onun haricinde zerre anlamı yok.
Eee ne olmuş normal kız yiyişirken bir şey yok türbanlı yiyişirken anormal oluyor. O zaman senin ne işin var ormanda.
Sorun aslında burada belki de tüm türbanlıların cennete mutlaka gideceği için doğru hareket etmediklerinde tezimizin yanlışını kavramamızdır. Oysa onlarda insandır... Tabi yanlış yapabilirler.
Toplum bize türbanlı insanın tüm dini kurallar içerisinde yaşaması gerektiğini o kadar empoze etmiş durumdaki bu şekildeki olaylar insanı şaşırtmakta...
türbanlı kız sokakta dondurma yiyemez çünkü bu tahrik edicidir fakat türbanlı olmayan bir kız yediğinde bu o kadar dikkat çekmez...
bunun gibi örnekler hayatımızın her yerinde mevcuttur.
sanırım türbanlı kızlarımızdan tek beklentimiz ilk önce benliklerine ahlak örtüsü katmaları...
fakat burada unutulmamalı ki her türbanlı aynı kişi değildir... Yani çevremizdeki tek türbanlıyı görüp tüm türbanlılar böyledir diyemeyiz...
bu ilk defa gördüğünüz bir almanın kötü biri olduğu için tüm almanlar kötüdür kanısına ulaşmak gibidir...
umalım ki nice kızlar ilk önce ahlak daha sonra baş örtüsü taksın...
ormanda yiyişen türbansız kızdan farkı olmayan kızdır.
bu ülkede namaz kılıp her türlü suçu işleyen, haram yiyen insanlar mevcut. Ama namaz kılıyo o, allah diyo.
mangaldan sonraki çomar tatlısıdır.

+ gel gız guytuya
- evlinicez de mi
+ yav uzatkma işde kıyarız bi imam nikahı
- gotten gir bari
hiçbir şey olmamış gibi donunu çekip yoluna devam eder.
(bkz: en türbanlı dostu park)
Orman fantezisi güzel olabilirdi.