1. 1.
    En ağır para ve hapis cezasıyla cezalandırılması gereken orospu çocuğudur. izmir cayır cayır yanıyor. Karşıyaka, buca, seferihisar, gaziemir, karabağlar, gümüldür, özdere... Amk çocukları plastikleri, sigara izmaritlerinic içki şişelerini, soda şişelerini, çakmakları hep ormanlık alana atıyor. Hepsini tespit edip müebbet hapisle yargılamak gerekiyor.
    17 ... dertler derya olmus
  2. 2.
    Söndürülmesi için gerekli önlemleri almayanları anlatacak tasvir edecek kelime, sıfat, zamir falan yok hani.
    6 -1 ... crossd
  3. 3.
    pkk lı orospu çocuklarıdır anca ülkeye zarar vermek için orman yakarsınız ama siz durun kış yaklaşıyor kışında orman yakın götünüz yiyorsa ingilizler fransızlar almanlar harp yaparak türkleri yenemiyorlar gelip burada gerilla savaşı başlatıyorlar sende seviniyosun sözde kurdistan kurulcak diye amına kodumun malı batı devletleri sana ülke kurdururmu o mallığı sadece rusya yapar yaptıda zaten.
    5 -1 ... bruce dickinson
  4. 4.
    Böylelerini ülkeden sürdürmeli, idam ettirmeli, en iyisi öldürmeli.
    (bkz: ah nerede)
    2 ... bir merve tribi
  5. 5.
    ilk defa küfürlü bir başlığa katılıyorum.
    4 ... emperyalizme kafa tutan adam
  6. 6.
    (bkz: orman yangınlarının kendiliğinden çıktığını sanmak)
    2 ... jimmy tudeski
  7. 7.
    Orman yangınına hassasiyet gösteriyorsunuz anlıyorum ama aynı hassasiyeti niye yerli tohum ve yerli hayvan ırkları için göstermediniz. Tavuklara kuş gripli deyip cayır cayır yaktılar ne çabuk unuttunuz.
    2 ... solo resital
  8. 8.
    O orospu cocuklarindan ozellikle bodrumda, milasta, izmirde vs.. cok var.

Onemli olan yaktiktan sonra oralara imar izni vermemek ve tekrar agaclandirmak.

Simdi burada en buyuk kufuru ve yargilamayi kim hak ediyor?
    3 ... otisabim
  9. 9.
    Yaka yaka bitirecekler güzelim ülkenin ormanlarını.

Bir khk ile her şeye müdahale eden adamlar yanan ormanlardan arta kalan arazilerin ağaçlandırmadan başka hiçbir amaç için kullanılamayacağı yönünde bir kural koymaktan imtina ediyorlar.

Söyleyin orman kundakçılarından ne kadar komisyon alıyorsunuz?
    4 ... whatever it takes
  10. 10.
    Vatan hainliği sadece silahı alıp askere polis kurşun sıkmak değil bir de böyle babası belirsiz yavşaklar var, kim bilir kime peşkeş çekilecek o arazi hangi vatansız namussuz'a peşkeş çekilecek merak ediyorum.
    2 ... yardiranadam